PS3 Sonic.exe modu güvenilir midir?

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar PS3 için Sonic.exe modu indirdim. Biliyorsunuz bu mod olunca oyun lanetli oluyor. Sonic.exe, yani siyah gözlü sonic normal sonic'i kovalıyor. İndirdiğim bu Sonic.Exe modu 110 MB falan. VT'ye atıp tarattım ve sonuç bu; VirusTotal

Ayrıca Kaspersky Security Cloud-Free ile tarattım ve temiz çıkardı. Acaba bunu yüklememde bir sakınca olur mu? PKG dosyası olduğu için antivirüsler belki içindeki virüsü tespit edemez diye korktum.

Modu aldığım video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS3 için Sonic.exe modu indirdim. Biliyorsunuz bu mod olunca oyun lanetli oluyor. Sonic.exe, yani siyah gözlü sonic normal sonic'i kovalıyor. İndirdiğim bu Sonic.Exe modu 110 MB falan. VT'ye atıp tarattım ve sonuç bu; VirusTotal

Ayrıca Kaspersky Security Cloud-Free ile tarattım ve temiz çıkardı. Acaba bunu yüklememde bir sakınca olur mu? PKG dosyası olduğu için antivirüsler belki içindeki virüsü tespit edemez diye korktum.

Modu aldığım video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS3 te virüs mü varmış. 😆

PS3 te virüs mü varmış. 😆
PS3 için değil de bilgisayara da zarar verebilir.
Aynen hocam bilgisayar için korkmuştum. Aktarıyorum PS3'e FileZilla ile hadi bakalım :)

Son durum: Arkadaşlar attım gitti. Oyunu kurduktan sonra normal oyunların olduğu yere kurulmadı. Farklı bir klasöre kurdu ve yanında normalde diğer oyunların "PS3" yazar. Bu Sonic.Exe oyununun yanında "PSP Remake" yazıyor. Oyun sorunsuz açıldı, kardeşim oynamaya başladı bile sağ olun :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı