PS3 Tavsiyesi

o’conner

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ps3 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım? Alırsam da hangi modelini tercih etmem gerekir? Ekstra tavsiyelerinizide bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bence al.Tavsiye ediyorum PS4 alıp oyunlara fazlasıyla para bayılıp birde plus'a para vermek yerine ps3 alıp ucuz oyunlarla bedava online daha mantıklı. Kardeşlik/2.el oyun/PS Store falan diyecekleri biliyorum. Herkesin kendi fikri.

Bende PS3 var ve mutluyum. PS4'üm yok diye üzülmüyorum. PS3 Slim 320 GB Modeli var bende yetiyor bana. Yanında PES 2012-PES 2013-GTA 4-Call of Duty Modern Wafare 3 var.. Rahat rahat oynuyorum. Birde kırmadan mod yüklettim pes 2013'de 2016 yaması var. FIFA 16'nın Demosuda var valla bana yetiyor. Bilgisayarda Mount Blade Warband'ın demosunu 1 ay aralıksız oynadığımı bilirim :) .

Yada 500 tl gibi bir fiyata PS3 12 Gblik model al. Harddisk alıp takarsın. Daha uygun olur

ps3 alıp ucuz oyunlarla bedava online daha mantıklı.
Playstation 3'te online bedava değil yine Ps Plus gerektiriyor bildiğim kadarıyla. Bedava mı oldu yoksa ?

ntsc_pal_secam_big.gif
Alacağım ama bir konu kafama takıldı bu pal ve ntsc ne oluyor? Farkları ne?
PAL Avrupa ülkelerinde kullanılır Türkiye'de PAL kullanıyor ama NTSC Amerika ülkelerinde ve diğer ülkelerde kullanılır.Bu haritadan öğrenebilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı