PS3 varsayılan ayarlarda takılı kaldı

Batuhan craxs

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bu sabah PS 3'e GTA 5 güncellemesi geldi ve bende güncellerken dondu ve cahilliğimden fişi cektim ve bunu tekrarladim. Bir kez daha daha sonra PS acilmadi PS ekraninda donuyor. Bende güvenli mod açıp varsayılan ayarlari geri yükledim ama yaklasik 6 saattir sürüyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 16557513848223307097056792507278.jpg
    16557513848223307097056792507278.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bu sabah PS 3'e GTA 5 güncellemesi geldi ve bende güncellerken dondu ve cahilliğimden fişi cektim ve bunu tekrarladim. Bir kez daha daha sonra PS acilmadi PS ekraninda donuyor. Bende güvenli mod açıp varsayılan ayarlari geri yükledim ama yaklasik 6 saattir sürüyor. Ne yapmalıyım?
Diski PC üzerinden biçimlendir, daha sonra USB üzerinden tekrar kur.

Nasil yani detayli anlatabilir misin?

Halâ bu ekranda kapatmayın diyor ne yapayim 8 saat falan oldu bitecek gibi değil
O bitmiyo dun bende de oldu fisi cektim sonra system data is corrupted will be restored yazdi o da yuzde bese kadar geliyo sonra tekrarliyo kendi kendini en son fisi tekrar cektim ve safe mode a girip sifirladim ps3 u benim makine kirikti enable hen hala var ama multiman yok onu da yuklemem gerek sanirsam bakicam artik ama ben boyle cozdum. Seninki orjinal buyuk ihtimalle onu sanirsam kendi sitesinden tekrar sistem datasini indirmen lazim

Geri
Yukarı