PS3'e görüntü gelmiyor

Ascordia0610

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bugün PS3 temizledim, termal macun fan temizliği yaptım çok ısınıyordu. Sonra makineyi açtık GTA 5 oynarken Max %50'ye gelen fan derecesi %70'e geldi bizde makineyi kapattık dinlensin diye tekrar açtığımızda makine çalışıyordu fakat görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım az önce geliyordu şimdi gelmiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynısını yaşamıştım önceden. Termal macun sürdünüz mü?

Merhaba bugün PS3 temizledim, termal macun fan temizliği yaptım çok ısınıyordu. Sonra makineyi açtık GTA 5 oynarken Max %50'ye gelen fan derecesi %70'e geldi bizde makineyi kapattık dinlensin diye tekrar açtığımızda makine çalışıyordu fakat görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım az önce geliyordu şimdi gelmiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hangi termal macunu sürdünüz?

Bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynısını yaşamıştım önceden. Termal macun sürdünüz mü?
merhaba sorunu çözdüm makineyi biraz soğuttum içini açıp biraz daha tozunu aldım termal macun sürdüm markası mx4 dü galiba amcam bizzat yaptı ona göre işi var ondan yardım istedim şuan sıkıntısız çaılışıyor ana menude 45 derecede fakat biraz daha bekleyince 60 derece oluyor fan hızı %28 normal midir ?

Merhaba sorunu çözdüm makineyi biraz soğuttum içini açıp biraz daha tozunu aldım termal macun sürdüm markası MX4'dü galiba amcam bizzat yaptı ona göre işi var ondan yardım istedim şu an sıkıntısız çaılışıyor ana menude 45 derecede fakat biraz daha bekleyince 60 derece oluyor fan hızı %28 normal midir?

Normal.

Geri
Yukarı