Çözüldü PS3'e multiman olmadan GTA 5'e mod menü kurmak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ik.17

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS3'ümdeki GTA 5'e mod menü kurmak istiyorum. YouTube'dan araştırdım ama herkes multiman ile kuruyor. Benim GTA 5'imde multiman kurulu değil. Ana ekranda nasıl mod menü kurabilirim biliyor musunuz ya da bir video varsa linkini atabilir misiniz? (Ps3 üm kırık)

Son düzenleme:
Çözüm
Değil, zaten kapalı bir sistem olduğu için aracı program şart gibi bir şey.

Bilgisayar üstünden müdahale edersin orası ayrı.
Dediğiniz gibi kırık olan cihazlara yapıyorlar. Orijinal olan ise son aldığı güncellemesi neyse onunla devam ediyor. Biraz işlem yapmak gerekiyor. PS3 için zaten PS Store desteği de bitti diye biliyorum.

Kırık ise multiman kurmak zaten çok basit.

PS Store desteği de bitti diye biliyorum.
Tepki geldiğinden dolayı Sony geri adım attı yani desteği kesilmedi hatta geçen ay PS3 için yeni bir güncelleme geldi.

Tepki geldiğinden dolayı Sony geri adım attı yani desteği kesilmedi hatta geçen ay PS3 için yeni bir güncelleme geldi.
O güncellemeden haberim var. Şaşkınlık olmuştu. Uzun yıllar sonra gelmişti. Hürriyet Gazetesi bir haber yapmış. Linkini bırakıyorum. Büyük ihtimalle doğru bir haber. Farklı bir haber varsa da arkadaşlar paylaşabilir.

Zaten kapanmadı şu an denedim hala Store'a girebiliyorum. 🙂

Zaten kapanmadı şu an denedim hala Store'a girebiliyorum. 🙂
Tamamdır hocam. O zaman sıkıntı yok.

Arkadaşlar PS3'ümdeki GTA 5'e mod menü kurmak istiyorum. YouTube'dan araştırdım ama herkes multiman ile kuruyor. Benim GTA 5'imde multiman kurulu değil. Ana ekranda nasıl mod menü kurabilirim biliyor musunuz ya da bir video varsa linkini atabilir misiniz? (Ps3 üm kırık)

Aslında mümkün bunu soyle soyleyeyim youtube Kanalimda onceden bende bilmiyordum sonradan denedim ve evet oldu Oyun kodu Npeb olan yani Avrupa versiyonu oyunda gecerli bir mod menu var konuya aciklik getirecek olursak offline da mod gecerli herseyi yapabilirsiniz hileli lakin online girmek isterdeniz oyundan online girmenize izin vermiyor mod onun icin orjinal update.rpf ve eboot.bin dosyasını yedeklemeyi unutmayın baska yerden bulamazsiniz çünkü
Modu nerden bulucam dersen kanalimda Ps3turkey youtube kanalimda gitar çalan bir video var recep ivedikli olan degil en sonlarda ta franklin karakteriyle ordaki modu kur ama dedigim gibi online girmez o yuzden orjinal doayalarini yedekler ve online istiyorsan da kanalimdan BLESS01807 multimam versiyon gta5 indir kur
NOT: bu modlar kırık ps3 içindir

Yeni konular

Geri
Yukarı