PS4 1 TB vs 500 GB

Seymenaga622

Hectopat
Daha fazla  
Daha önceden Kanada'dan PS4 almak diye konu açmıştım ve vazgeçtim. Tam bir ay içerisinde PS4 alacağım. Ancak (en sevdiğimden aza doğru) ''open world, rpg spor,aksiyon, macera FPS, simülasyon , '' oyunlarını çok severim. PS4'e bu oyunları alacağım. (Kanada'dan alacağım oyunları. Kanada'dan PS4 almaktan vazgeçtim hem sabredemiyorum çünkü aralık ayında gelecek ve de garanti sıkıntı ama oyunları oradan temin edeceğim. Evet gelelim sadede 1 TB mi 500 GB mi ? Her katagoriden 2 oyun oynarım, 7 kategori var toplamda 14 yapıyor. Yuvarlayın yirmiye. Yirmi oyun için 1 TB mi 500 GB mi ? Bir de Mount and Blade Bannerlord ve FPS oyunları oynarken sıkıntı çeker miyim ? PC kullanıcısıyım. Ds4'e kaç günde alışırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle ama kesinlikle 1 tb al. 500 gb yetmiyor. Ds4le hiç aran iy ideğilse bile 1 haftaya alışırsın. Alıştıktan sonra fpsde sıkıntı çekmezsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı