PS4 500 GB HDD Yeterli mi?

KaradutVeCeviz

Hectopat
Arkadaşlar PS4'ün HDD'si 500GB 5400RPM. İnternette uzun kullanacaksanız bu 500GB size yetmez diyorlar. Sizce yeter mi yetmez mi? Adı duyulmuş büyük oyunları kutulu almayı düşünüyorum. Onun dışında Flow gibi oyunları dijital olarak alırım. Sizce 500GB yeter mi? Yetmezse 1TB yeter mi? 1TB yeterse http://www.vatanbilgisayar.com/25-1...b-cache-5400rpm-notebook-sshd.html#ozellikler bunu alayım mı SSHD performansı iyi midir? Yoksa başka bir HDD veya SSHD önerir misiniz? 1TB 7200RPM olursa iyi olur. Ya da Seagate'in 2TB'lık 2.5'' HDD'sini mi (Seagate Spinpoint m9t) bekleyeyim?

Bir de oyunlar ile ilgili bir şey soracağım. BF4 zaten şu anda satışta. Fakat yakında BF:Hardline gelecek. Kapalı betası zaten başladı bile ama ben BF:Hardline'ı pek yenilikçi bulmadım. DLC gibi bir şey ve BF4 daha güzel bence. Sizce BF4'mü alayım yoksa çıkınca BF:Hardline'mı? BF:Hardline çıkınca BF4 serverları boş kalır mı?

Kutulu oyunları tronixweb'den almayı düşünüyorum. İnternette güvenilir bir sitedir yazıyor fakat sizin de fikirlerinizi almak istedim. Bir de tronixweb'den alınan oyunlar NTSC. Biliyorum PS4 region-free fakat DLC'leri illa tronicweb'den mi almam lazım yoksa US PSN hesabımdan (US PSN'deki oyunlar NTSC diye biliyorum) DLC'leri alıp çalıştırabilir miyim?

Arkadaşlar çok uzun oldu özür dilerim ama gerçekten bunları araştırıyorum bir türlü karar veremedim lütfen yardım edin.

Oynadığın oyunları ileride sileceksin ama silmesen bile 500 GB bence fazlasıyla yeterli olacaktır. Tanesi 20 GB olan oyunlardan 24 tane alabiliyor disk. Daha neyine yetmiyormuş ?

DLC'leri de PSN'den alınca çalıştırabilmen gerek diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı