PS4 alınır mı?

Murat Ercan21

Hectopat
Benim PS4'üm vardı sattım ama yeniden almayı düşünüyorum. Alınır mı yoksa indirim bekleyip PS5 mi almalıyım?

Benim PS4'üm vardı sattım ama yeniden almayı düşünüyorum. Alınır mı yoksa indirim bekleyip PS5 mi almalıyım?

Eğer PS5 için paranız ve oyun alacak paranız da varsa alabilirsiniz. Ama ben PS4'e dönmenizi öneririm, oynamadığınız oyunlara bakabilirsiniz.

Özel oyunları oynadıysanız aynı fiyat bandında daha performanslı olan Xbox alabilirsiniz. Oynamadıysanız PS4.

Ortalama bütçeniz 3500-4000 ise Series S en iyi tercih olacaktır. PS4'den kat ve kat daha güçlü.

Series S + GamePass önerebilirim. PS4 - PS5 konusunda ise PS5 alınmalı, PS4'e 1-2 yıl sonra oyun çıkmamaya başlayacak. Eğer bütçeniz 4.5k falansa ne PS4 mantıklı olur ne de PS5 oralara kadar düşer. Bu durumda Xbox Series S daha mantıklı olacaktır. Profilimde makalem vardı, istersen okuyabilirsin.

Sıfır PS4 düşünüyorsan Series S al, PS4 almayı düşünüyorsan ise ikinci el al.

Hocam halihazırda PC varsa olabilir, fakat PS5 şu ara hem pahalı hem de oyunları orijinal oynamak zorundasın e ülkemizdeki oyun fiyatları malum bayağı ulaşılmaz durumda. O yüzden kırılabilir bir PS4 alırsan ( 7.55 ve altı bir sürüm ) senin için daha iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…