PS4 DualShock bağlanmıyor

Musa Alkan

Hectopat
Makaleler
1
Kol uzun süre PS4 de çalıştı sonra PC'ye bağlamıştım kullandım biraz ondan sonra PS5'te oynadım sorunsuz çalıştı. Bugün de PS4 olan bir yere getirdim çalışmıyor beyaz ışık yanıp sönüyor, sonra kablo ile takıyorum bazen sarı ışık yanıyor sonra tekrar beyaz yanıp sönüyor. Reset attım yine olmadı, PS'yi komle kapatıp açtım olmadı sebebi nedir? Şu an PS'ye kablo ile takılı sarı ışık yanıp sönüyor sanırım şarj oluyor ama açılmıyor, telefonum da takılı ile oradan da çıkarttım eşleştirmeden.

Benzer sorunu bende zaman zaman yaşıyorum kabloyla başlatınca ya da iğne ile reset attıktan sonra düzeliyordu. Sanırım her şeyi denemişsin sensörde bir arıza mı var bilmiyorum tamirciye vs göstermek iyi olabilir.

Benzer sorunu bende zaman zaman yaşıyorum kabloyla başlatınca ya da iğne ile reset attıktan sonra düzeliyordu. Sanırım her şeyi denemişsin sensörde bir arıza mı var bilmiyorum tamirciye vs göstermek iyi olabilir.
Yarın abimin ps5 ine deneyeceğim bakalım ne olacak

Telefona bağladım oldu ama ps4 olmuyor bir türlü

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herşeyi denedim olmadı bu video yardımcı oldu sonunda yaptım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı