PS4 DualShock V2 nereden almalıyım?

S4lihh

Hectopat
Merhaba, PS4 DualShock V2 almayı düşünüyorum fakat neye göre alacağımı bilmediğim için konu açtım. Birkaç yere baktım fakat sadece Evkur'da 1000TL'nin altına bulabildim, diğer baktığım yerlerde genelde 1200TL'ydi. Evkurdaki orijinal midir? Sony euraisa garantili yazıyor ama sadece 2 tane yorumu var, pek güvenemedim. Nereden almalıyım sizce?

1672691881377.png

Merhaba, PS4 DualShock V2 almayı düşünüyorum fakat neye göre alacağımı bilmediğim için konu açtım. Birkaç yere baktım fakat sadece Evkur'da 1000TL'nin altına bulabildim, diğer baktığım yerlerde genelde 1200TL'ydi. Evkurdaki orijinal midir? Sony euraisa garantili yazıyor ama sadece 2 tane yorumu var, pek güvenemedim. Nereden almalıyım sizce?

Eki Görüntüle 1621441
Evkur güvenli bir site hocam, çakma ürün satmaz.

Evkur hemen her büyük şehirde şubesi olan büyük bir market zinciri. Bence güvenilmeyecek bir tarafı yok.

Mağazanın içine girince kazık atmaya çalışan bir şirket gibi canlanıyor gözümde. En son gezdigimde dandik laptoplara çektikleri fiyatlari akıl alacak gibi değildi. Belki bu tür ufak ürünlerde sorun çıkmaz ancak en azından laptop tarafı için güvenilmemesi gereken bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı