PS4 ederi nedir?

Arda_96

Centipat
Daha fazla  
Elimde 1TB PS4 Pro var. 2 kolu da sağlam. Bu aleti 2. elden satıp Gürcistan'dan PS5 almayı düşünüyor. M sizce mantıklı mı ve kaç liraya gider sahibinden de? Her fiyattan var. Emin olamadım.
Şimdiden teşekkürler.

Elimde 1TB PS4 Pro var. 2 kolu da sağlam. Bu aleti 2. elden satıp Gürcistan'dan PS5 almayı düşünüyor. M sizce mantıklı mı ve kaç liraya gider sahibinden de? Her fiyattan var. Emin olamadım.
Şimdiden teşekkürler.

9.000 veya 8.500 TL'ye gider be dayı. Piyasada olanlarda ortalama 9000-8000 arası zaten.

Anladım teşekkür ederim ikinizede. Peki bir sorum daha olacak PS5'e geçmek konusunda kararsızım aslında sizce mantıklı mı bazı sitelerde değmiyeceğini söylüyorlar.

Anladım teşekkür ederim ikinizede. Peki bir sorum daha olacak PS5'e geçmek konusunda kararsızım aslında sizce mantıklı mı bazı sitelerde değmiyeceğini söylüyorlar.

Geçilebilir PS4 eskiyor yeni nesil oyunlar ya 30 FPS oynatıyor veya çıkartmıyorlar Xbox Series X daha güçlü ama ben PS'ye olan özel oyunları seviyorum diyorsanda PS5. ama bende PS seven tarafım benim daha çok hoşuma gidiyor özellikle kol ve tasarım olarak PS5 bayağı iyi yani uzun lafın kısası al oyna götürsün seni bir yere kadar sonra da sat veya satma senin kararın 😆

Vallahi bende senin gibi PS tarafındayım özel oyunu ayrı dediğin gibi kolu falan güzel oluyor. Neyse fikrin için teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Geri
Yukarı