PS4 Eurasia Garantisi Olmadan Tamir Edilir mi?

Hakan_999

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ithalatçı garantili bir PS4 aldım, inşallah olmaz fakat olur da bir teknik sıkıntı çıkarsa bunu Sony’e gönderip belirli bir ücret karşılığı tamir ettirebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa ithalatçının kendi tamircileri vardır. Kullanıcı hatası değil üretim hatası ise ücretsiz arıza tamir ederler, fakat kullanıcı hatası derse makineyi alıp dışarda bir ustaya yaptırman daha ekonomik olucaktır.

Garantisi varsa ithalatçının kendi tamircileri vardır. Kullanıcı hatası değil üretim hatası ise ücretsiz arıza tamir ederler, fakat kullanıcı hatası derse makineyi alıp dışarda bir ustaya yaptırman daha ekonomik olucaktır.
İnternette araştırdım da baya bir tamir işiyle ilgilenen site var, güvenilir midir sizce onlar ?

Ahahahaha.

Siz Sony Eurasia garantili mi aldınız da Sony tamir etsin :). Garanti İthalatçı Garantisi :) XD. Geçmiş olsun. Bozulmaması için bol bol dua edin. Ben olsam 100-200 fazla verirdim Sony Eurasia alırdım. Ama çok üzülme şimdi. Zaten PS o kadar sık bozulan alet değil. Ama 1 kere bozulur, uğraşırsın.

Al:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı