PS4 fiyatları düşer mi?

Afedersiniz ama bu ülkede hiç bir şeyin fiyatı düşmez tam tersine artar sadece "Zamcık" ülkenin en iyi yaptığı şey PS 5 çıksa bile gene düşmez.

Elektronik fiyatlarının düşeceğini hiç zannetmiyorum. En iyi ihtimal aynı kalır veya çok ufak bir indirim gelir.

Bence şimdiden para biriktirin. PS5 çıktığında hiç değilse ikinci el oyunlarda indirim olacaktır. En güzel oyunları daha uygun fiyata edinebilirsiniz.

Öyle birşey beklemenin faydası yok. Korsan-Türk(forum ismi değil) forumlarında 2 senedir kırılmayı bekleyenleri gördüm. Hala elleri boş.

Kırılmasını beklemek yerine 1 orijinal oyun alıp takaslayarak oynamak çok daha mantıklı.

PS5 2020 sonunda çıkacağını düşünüyorum. Bu sene PS XP'de tanıtırlar ve seneye çıkarırlar.

0 fiyatı düşmez. Düşmesini sağlayan en büyük faktör Euro kuru ve vergiler. Bunlarda düşüş olmadıkça fiyatlarda aman aman düşüş olmayacaktır.
Mesele fayda değil, belli sürümlerde kırıldığı söyleniyor bilemiyorum, bazı yabancı torrent siteleri de oyunları depolamaya başlamış şimdiden. PS3'ü 750 liraya sattım, zira sıfır satış fiyatı 999 liraydı. Kırılsın satıp kurtulayım şu makineden, TR PS Store bu satış politikasıyla devam ederse, benim gibi bir çok kişi daha vazgeçecek ve PC'ye yönelecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı