PS4 format zararlı mı?

Bence çok sık format atma. Sıkıntı büyük ihtimalle CD yüzündendir benim tüm oyunlarım dijital hiçbir sorun yok stabil 30FPS yine de CD'yi kolonyalı mendil ile silmeyi dener misin?

Format sıkıntı yaratır mı? Birkez daha atsam bir daha atmasam hiçbir zaman. Düzeldi gibi geldi ama bakacağım yazarım buraya.

Dostum sanmam zarar vereceğini sadece sıfırladığın için dosyaların gider dosyadan kastım oyunların vb.

Merhaba format atmanın zararlı olacağını düşünmüyorum eğer zararlı olsaydı Sony menüsüne format atma eklemezdi.

Tam sıfırlama derken? Bilgisayara bağlayıp mı?

Zararlı değil ama oyunların ve kayıtların için iyi düşün uyarmadı deme Uncharted 4 bir hırsızın sonu oyununu format yüzünden baştan oynadım.
Tam sıfırlama derken? Bilgisayara bağlayıp mı?

Menüden format atabilmeyi söylüyor

Format tamamen temizler zaten belki işletim sistemini silebilir. Onu da Sony'nin sitesinden yükleyebilirsiniz.

Üzme kendini PS5'in de PS4'ün de hayalini bende bolca kurdum sonuç

Tam sıfırlama işlemini diyorum format değil.
Format tamamen temizler zaten belki işletim sistemini silebilir. Onu da Sony'nin sitesinden yükleyebilirsiniz.

Tam sıfırlama işlemi menüden yapılan.
Hdd ye zarar verir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…