PS4 Fortnite performansı

2.el alacağım Slim kasalarda 2.el 3000TL'den az değil.

Mat kasa mı? Onlar biraz daha iyiler slim kasalara göre yine de çok sesliler. Çözüm Slim, bende öyle yaptım. Fat parlak ve fat mat kasa sahibi arkadaşlarım var. Özellikle parlak kasalı arkadaşımın evine girdiğim zaman uçaktaymışım gibi bir his veriyor. Mat biraz daha sakinleri ama SLI'me göre yine çok sesliler.

Mat kasa mı? Onlar biraz daha iyiler Slim kasalara göre yine de çok sesliler. Çözüm Slim, bende öyle yaptım. Fat parlak ve fat mat kasa sahibi arkadaşlarım var. Özellikle parlak kasalı arkadaşımın evine girdiğim zaman uçaktaymışım gibi bir his veriyor. Mat biraz daha sakinleri ama SLI'me göre yine çok sesliler.

Slim tercih ediceğim hocam.

Merhaba arkadaşlar ben PS4 fat kasa almayı düşünüyorum ancak Fortnite'daki FPS değeri nedir?
İki seçenek var birisinde kaplamalardan ödün verip fps den yükseltiyor Örneğin ben 80 FPS ye çıktım öyle öbüründe ise 60 fps sabit çalışıyor yüksek kaplama çözünürlüğünde

Rahatlıkla alabilirsin ayrıca kronik sorun cuh sayısına bağlı, Slim ile performans farkı yok. Ben fat kasa kullanıyorum 4 ay oldu. Çok yayın açtım bir sorun olmadı ayrıca yayınlar internetine göre iyi/kötü oluyor.
İki seçenek var birisinde kaplamalardan ödün verip fps den yükseltiyor Örneğin ben 80 FPS ye çıktım öyle öbüründe ise 60 fps sabit çalışıyor yüksek kaplama çözünürlüğünde
O ayar yeni mi geldi? Oyunu silmiştim ben 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı