PS4 GTA Online kasıyor

Arkadaşlar PS4'de hile falan yok ki. Başka oyunlarda ben yağ, kaymak gibi oynuyorum her oyunu sadece GTA Online böyle.

Oyunun optimizasyonu kötü hocam, ben ve 2 arkadaşımda PS4 var. Hepsinde kasıyor. Ben 6 ayda bir fan temizliğini yaparım yine de kasıyor.

Sistem bileşenlerinizi belirtir misiniz?

Termal macun ile ilgili gözükmüyor, sisteminiz nedir ve ne zamandan beri böyle?

Sistem?
PS4 için soruyor.

GTA Online'da benim birkaç arkadaşımda da kasıyordu. Öteki oyunları kaymak gibi oynuyorsanız macunla falan alakası yoktur bence. Oyunla alakalı.

Yarın fanları temizleyeceğim belki daha stabil olur.

Sırf bu kasması yüzünden PC alasım var

Hocam benim de PS4'ten giresim gelmiyor. PC'de 130 FPS oynamak varken 30 hatta droplarla 24 25 çekilecek şey değil. PC'den giriyorum o yüzden.

bende ps4 slim vardı . warzone kasıyodu , pubg kasıyodu, gta 5 kasıyodu , neredeyse hiç bir oyunu 60 fps oynayamıyordum senınkınde yıne sadece gta 5 kasmıyomus , ama Allah'a şükür satıp pc topladım çok memnunum , sende benım gibi yapmanı tavsiye ederim pc ınan cok daha iyi.

Anlayan birine fanları temizletin ve termal macun yenileyin PS4 zaten en fazla 30 verebiliyor. Bence 20 25 çok kötü değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…