PS4 için Battlefield 5 alınır mı?

Oyun Clash

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. 15 tatil yolda. Aklımda iki oyun var ama kararsız kaldım. Ya Battlefield 1 ya da Battlefield 5'i alacağım. Sadece online için. Sizce Battlefield 5 şu anki durumunda alınır mı?

Şu anki durum derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum. Ama arkadaş çevrenizle girince savaş atmosferi çok iyi oluyor. Fakat ben tek kişiydim ve 10 saat civarı gitti fazlası olmadı. Campaign modları kötü zaten siz de Online için diyorsunuz. Fiyatı pek düşük değil ama arkadaş ortamıyla daha çok zevk alırsınız. Arkadaş grubu yoksa pek önermem saatlerinizi gömer misiniz sanmıyorum.

Şu anki durum derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum. Ama arkadaş çevrenizle girince savaş atmosferi çok iyi oluyor. Fakat ben tek kişiydim ve 10 saat civarı gitti fazlası olmadı. Campaign modları kötü zaten siz de Online için diyorsunuz. Fiyatı pek düşük değil ama arkadaş ortamıyla daha çok zevk alırsınız. Arkadaş grubu yoksa pek önermem saatlerinizi gömer misiniz sanmıyorum.
Şu anki durum derken bugünlerde oyun iyi mi onu soruyordum.

BF1 fiyatıyla diğerine nazaran daha mantıklı diye almıştım. Ama doğduğun yerde ölmek ve hileciler gibi faktörlerle yavaştan soğumaya başladım gibi ama yinede harika oyun.Dün adam dümdüz hile kullanıyordu. Baseden tüm mapı tarıyor üstüne ölmüyordu. Üstüne üstlük Origin hesabı ismi çıkıyor ama report butonu vs. çıkmıyor cidden yazık. Normal şartlarda block ve report butonları çıkar. 5 hakkında geri bildirim alıp karar vermen yararına olur.

Konsolda FPS. Hemde Online... yazık etme kendine :)
Sinir hastası etmiyor mu sizi yahu nasıl katlanıyorsunuz?
CoD doğrudan klavye ve mouse desteği sunuyor. Şahsen konsolda online fps oynayacak olsam öyle bir tercihe yönelirdim.
Birde arkadaşların söylediği gibi eğer birlikte oynayacak bir arkadaş grubunuz yoksa hiç tavsiye etmem.
Öteki türlü zaten çamur olsa da oynanıyor :)

Konsolda oyunu origin hesabıyla mı oynuyorsunuz? Yani bilgisayarda oynanan origin hesabıyla konsolda da oynayabiliyor musunuz? Pek bilgim olmadığı için soruyorum.

Konsolda oyunu origin hesabıyla mı oynuyorsunuz? Yani bilgisayarda oynanan origin hesabıyla konsolda da oynayabiliyor musunuz? Pek bilgim olmadığı için soruyorum.
Hayır. Maalesef öyle bir jesti yok EA'in. :) Origin hesabınızda olsa bile PS4 veya xbox için o oyunları satın almak zorundasınız. Bildiğim kadarıyla Access hizmetleri bile farklı. PC için ayrı konsol için ayrı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı