PS4 için Monitör mü, Televizyon mu?

PS4 için Monitör mü, Televizyon mu ?

• Oy verenlerin toplamı
    8

Pragg

Kilopat
Daha fazla  
Konuda da belirttiğim gibi tavsiye olarak ne önerirsiniz? 700-900 TL'lik bütçede olan TV'lere baktığımda hepsi HD Ready özelliğine sahip fakat 800 TL küsur bir fiyata ise Full HD özelliğine sahip bu ürün mevcut.
LG 32MN58HM 32" 82 Ekran Full HD Led Ekran Fiyatı

TV'de ise tercihim bu cihaz var;
Regal 32r4011h 32" Uydu Alıcılı Led Tv 3yıl Garantili - n11.com

Sizce hangisini tercih etmeliyim iyi bir performans ve görüntü almak için ilk verdiğim linkteki monitör mü, yoksa TV'mi dersiniz?

Ayrıyeten monitör alsam ayrı bir aparat vs. almam gerekir mi PS4'ü bağlamak için?
Monitöre HD Receiver ürünlerden alıp televizyon olarak kullanmam sağlıklı olabilir mi?
Monitörü duvara monte edip kullanmayı düşünüyorum televizyonu duvara monte etmek ile 2 sininde bakış açısı gene aynı şekilde mi olur dersiniz?
Farklı tavsiyeleriniz varsa görüşlerinize açığım dostlar.

Şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller :) Hoparlörlü monitör önerilerinizi alabilirim (y) :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir TV olmadığı sürece pek bir anlam ifade etmez. Tatmin edici görüntü ve performans sunabileceğini zannetmiyorum dolayısı ile keyif vereceğini de düşünmüyorum.

700-900 lira bandında iyi bir TV alamazsınız ama iyi bir monitör satın alabilirsiniz. Mantıklı olan da budur şahsi kanaatim.

Ben 6-7 ay önce 750TL'ye SEG'in Smart Full HD bir modelini almıştım, 10 günlük teşhir ürünü 82 ekran. Şimdi o 900TL'ye bulunuyor ona bakın derim. Ben memmunum TV'den ama Smart için internete kabloyla bağlamak ya da Vestel dongle almak gerekiyor, ayrıca Tivibu üyeliğiniz varsa Smart ile izleyebiliyorsunuz, ayrıca Opera TV Store var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı