PS4 ile PS5 arasında PSN kardeşliği yapmak

Kenty

Hectopat
Arkadaşlar, ben abim ile birlikte FIFA almayı düşünüyorum, ama o PS5 alacak ve FIFA PS4'te alınınca PS5'e de geçen bir oyun ve abimle PSN kardeşliği yapmak istiyorum. Bununla ilgili bir açıklama var mı? Ben bulamadım.

Arkadaşlar, ben abim ile birlikte FIFA almayı düşünüyorum, ama o PS5 alacak ve FIFA PS4'te alınınca PS5'e de geçen bir oyun ve abimle PSN kardeşliği yapmak istiyorum. Bununla ilgili bir açıklama var mı? Ben bulamadım.

Olmaz gibi duruyor Sony her 2 taraftan da oyunu iteleme peşinde olduğundan dolayı.

Ben test ettim 2 hesap 4 konsol.
2 PS4 2 PS5 konsolunda 2 hesabı kullanarak PSN kardeşliği yapılabiliyor,
Aynı PS4'teki gibi kardeşlik yapılarak, aşağdaki videoda da PS5'te yaparak 4 konsol 2 hesabı kullanabilirsiniz.
Umarım video yardımcı olur, kanalıma abone olup beğenip yorum atarak faydalı olduğunu gösterebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba PS5 ve PS4 ile bu şekilde kardeşlik yapılıyor,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, ben abim ile birlikte FIFA almayı düşünüyorum, ama o PS5 alacak ve FIFA PS4'te alınınca PS5'e de geçen bir oyun ve abimle PSN kardeşliği yapmak istiyorum. Bununla ilgili bir açıklama

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı