PS4 Kırıldı mı?

VolkanB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ps4 henüz kırılmadı ama bazı sitelerde kırma dosyalari atılmış. Aslında reczor isimli bir hacker çıktıktan kısa bir süre önce kırmıştı daha sonra uyarı alıp dosyaları kaldırdı. Beşiktaş ümraniye gibi yerlerde kırıldığını duydum böyle bir şey var mı orada oturan ya da bilen biri cevap verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ps4 henüz kırılmadı ama bazı sitelerde kırma dosyalari atılmış. Aslında reczor isimli bir hacker çıktıktan kısa bir süre önce kırmıştı daha sonra uyarı alıp dosyaları kaldırdı. Beşiktaş ümraniye gibi yerlerde kırıldığını duydum böyle bir şey var mı orada oturan ya da bilen biri cevap verirse sevinirim.
Eğer kırdırmayı düşünüyorsan sakın yapma hiçbir anlamı yok, online oynayamazsın.

Şuanda kırdılırdığına dair hiçbir şey duymadım. Kırdırılıyorsa da kırdırmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bana göre kırdırmanın dezavantajdan başka bir şeyi yok.

PS4 henüz kırılmadı. Reczor denilen herif üçkağıtçının teki, konsolu falan da kıramadı. İnternet üzerinde gördüğünüz bu tip dosyalara güvenmeyin. PS4 kırılsaydı sektör çalkalanırdı bu haberle.

Kırmanın anlamı yok felan diyenler ben sadece böyle bir şey varmı diye sordum ps4 sistemini zaten çok iyi biliyuorum.Başka yorumlara felan gerek yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı