PS4 kırık şekilde PS1-2-3 oyunlarını oynatabilir mi?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
PS3, 1-2-3 oyunlarını hen ile oynatabiliyordu diye biliyorum. Arkadaşım yurt dışından 1/3 fiyatına PS4 fat getirecek. 100-125€ gibi bir değere geliyor. Ben bununla Silent Hill 1-2-3, RE1-2-3-4, GoW oyunları gibi PS4'te olmayan oyunları oynamak istiyorum. 9.00 veya sonrasında böyle özellikler geldi mi?

Son düzenleme:
Oynatıyor. Reddit'teki Pkglinks sub'ında PS1-2-3 oyunlarının PS4 portları paylaşılıyor, 9.00 ile de çalışıyorlar.

Aynı zamanda YouTube'da da "ModdedWarfare" kanalında hem jailbreak yapmak için, hem de bu tip oyunları oynamak için yapılması gerekenleri içeren güzel açıklamalı videolar var adım adım.

PS3, 1-2-3 oyunlarını hen ile oynatabiliyordu diye biliyorum. Arkadaşım yurt dışından 1/3 fiyatına PS4 fat getirecek. 100-125€ gibi bir değere geliyor. Ben bununla Silent Hill 1-2-3, RE1-2-3-4, GoW oyunları gibi PS4'te olmayan oyunları oynamak istiyorum. 9.00 veya sonrasında böyle özellikler geldi mi?

1-2 ve PSP oyunlarını sorunsuz açıyor ama PS3 oyunları sıkıntı olabiliyor.

Neden? Çok garip değil mi öyle olması.
AMD GCN (Graphics Core Next) tabanlı grafik işlemcisi ve RSX Reality Synthesizer NVIDIA tarafından geliştirilen grafik işlemcisi arasındaki uyumsuzluk, PS3 ve PS4 gibi farklı konsollardaki oyunları oynatnasına etki edebilir. PS4, PS1 ve PS2 oyunlarını oynatırken sorun olmayabilir, ancak PS3 oyunlarını çalıştırmak daha büyük uyumsuzluk sorunlarına yol açabilir, çünkü PS3'ün donanım ve yazılım mimarisi daha farklı.

Geri
Yukarı