PS4 kolu farklı PS4'e bağlanmiyor

HCG56GTS

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Bende 2 tane PS4 var biri Slim model benim kullandığım diğeri ise arkadaşımın olan PS4 fat parlak kasa var ama arkadaşımın PS4 ünün kolları yok bende de fazladan kol vardı arkadaşımın PS4 üne bağlamak istedik ama olmadı kabloyla denedik, kendi PS4 slimmimden Bluetooth kolları sil dedik yine olmadı en son resetledik kolları abi yine olmadı takıyoruz parlak fat kasaya ışık beyaz yanıp yanıp sönüyor geri Slim'me takalım dedik bu sefer kablo ile Slim'me bağlanmıyor bizde Bluetooth üzerinden tekrar Slim'me bağladık kolları çalıştı ama bitürlü PS4 parlak fat kasaya çalıştıramadık kolları, bu arada parlak kasa çalışır durumda konsolu açıyoruz PS düğmesine basın diyor basıyoruz ama kol bağlanmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada kablomu A101 den almıştım 3lü micro type c ve ios için acaba kablo 3 lü diyemi bağlayamıyorum cevap verirseniz sevinirim
Şarj kablosu normalde kola takınca 1 kere turuncu yanıyor sönüyor sonra ps tuşuna basıyorum beyaz ışık boş boş yanıp sönüyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı