PS4 kolu PC'de çalışır mı?

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
PC de çalışan gamepadler hangileri? Veya gamepadler PC'de titreşimi çalışıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ds4Windows İle çalıştırabilirsiniz ancak titreşim olmaz (bende olmuyor) ama steam'de titriyor kol, oyunları steam dışı oyun ekle ile ekleyip öyle oynarsanız oyunlarda titrer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ds4Windows İle çalıştırabilirsiniz ancak titreşim olmaz (bende olmuyor) ama steam'de titriyor kol, oyunları steam dışı oyun ekle ile ekleyip öyle oynarsanız oyunlarda titrer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ds4 Windows paralı bir uygulamamı?

Hocam kablo mu yoksa bluetooth ile mi oynuyorsunuz?
Şu arkadaş benim sorunumu halletmişti ben kablo kullanmadan oynarken titreşim olmuyordu kablo takınca oluyordu sadece normalde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231212-234803.png
    Screenshot_20231212-234803.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 19
Hocam kablo mu yoksa bluetooth ile mi oynuyorsunuz?
Şu arkadaş benim sorunumu halletmişti ben kablo kullanmadan oynarken titreşim olmuyordu kablo takınca oluyordu sadece normalde.
DS4Windows ile bağlandığımda kablolu olsa da olmasa da titreşim olmuyor ancak Steam'de iki türlüde titreşim oluyor. Sanırım benim gamepad ile alakalı bir durum çözemedim. Genelde kablosuz bağlayarak oynuyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı