PS4 mavi ışık yanıyor

devoker

Decapat
Daha fazla  
PS4'ü her açtığımda mavi ışık sorunu alıyorum ve ekran gelmiyor. Fişi çekip taktığımda açılıyor fakat cihaza zarar verir diye yapmak da istemiyorum. Bundan ayrı olarak PS4'ü her kapattığımda cihaz tam olarak kapanmıyor. Cihazın güç seçeneklerinden cihazı kapat diyorum fakat PS4 beyaz ışık yanmaya devam ediyor. Fişi çekmessem ışık sönmüyor ve cihaz kapanmıyor. Daha önce bu sorunu yaşayıp çözebilmiş olan ya da çözüm bilen var mı?

PS kapalıyken güç tuşuna basılı tut ikinci bip sesinden sonra açılan ekranda veritabanını yeniden oluştur gibi bir seçenek olması lazım önce onu yaparak başla. Daha sonra PS ayarlarından dinlenme modu gibi ayarların açık olup olmadığını kontrol et.

PS kapalıyken güç tuşuna basılı tut ikinci bip sesinden sonra açılan ekranda veritabanını yeniden oluştur gibi bir seçenek olması lazım önce onu yaparak başla. Daha sonra PS ayarlarından dinlenme modu gibi ayarların açık olup olmadığını kontrol et.

Veritabanını yeniden oluştur dedim veri tabanı yeniden oluşturuluyor dedi 10 saniye kala ekran gitti yine mavi ışık verdi görüntü yok.

Veritabanını yeniden oluştur dedim veri tabanı yeniden oluşturuluyor dedi 10 saniye kala ekran gitti yine mavi ışık verdi görüntü yok.
Cihazın güç kaynağından dolayı olabilir mi diye düşünüyorum şu an. Prizle alakalı bir problem olma ihtimali var mı sence?

Cihazın güç kaynağından dolayı olabilir mi diye düşünüyorum şu an. Prizle alakalı bir problem olma ihtimali var mı sence?

Prizle alakalı olduğunu sanmıyorum. Şu an cihazın komple çöp olmuş olma ihtimalinden korkuyorum. Bir şekilde ana menüyü açtım oradan sıfırlamayı denedim fakat sayaç gelmedi cihazı kapattım. Şimdi güvenli modu açıp oradan sıfırlamaya çalıştım fakat cihaz açıldıktan sonra tuşa basılı tutmama rağmen güvenli mod açılmıyor ve cihaz tuşa çok uzun süre bastığımdan dolayı tekrar kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı