PS4 Minecraft alınır mı?

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
PS4 de Minecraft 190 TL, sizce alınır mı? Çoğu kişi gamepad kontrolleri zor demiş, ama ben orasına takılmıyorum, ben her türlü oynayabilirim. Sizce alınır mı?

Her türlü oynayamazsınız hocam eğer oynayabileceğinizi düşünüyorsanız alın ama farm yapmak, Build yapmak ve devasa yapılar inşa etmek çok zor olacaktır ve çabuk ölürsünüz çünkü çok çabuk kontrol etmeniz gereken yerler olacaktır ama eğer oynayabilirseniz alın değer.

Her türlü oynayamazsınız hocam eğer oynayabileceğinizi düşünüyorsanız alın ama farm yapmak, Build yapmak ve devasa yapılar inşa etmek çok zor olacaktır ve çabuk ölürsünüz çünkü çok çabuk kontrol etmeniz gereken yerler olacaktır ama eğer oynayabilirseniz alın değer.
Kontroller ile alakalı sıkıntım yok, yıllardır kullanıyorum. Cevap için teşekkürler.

Hocam hiç oynadınız mı? Zorlukları neler?
Oynadım, bazı tuşlar Gamepad'da yer olmadığı için atanmamış bile olabiliyor. Bunun dışında aim sorunları var özellikle ufak moblarda acı çekiyorsunuz (hızı ve hitbox'u sağolsun), envanterde bir eşyayı bir yere taşımakta kare kare oldukta uzun sürüyor. Konsola klavye mouse bağlayabiliyorsanız öyle oynayın.

Oynadım, bazı tuşlar Gamepad'da yer olmadığı için atanmamış bile olabiliyor. Bunun dışında aim sorunları var özellikle ufak moblarda acı çekiyorsunuz (hızı ve hitbox'u sağolsun), envanterde bir eşyayı bir yere taşımakta kare kare oldukta uzun sürüyor. Konsola klavye mouse bağlayabiliyorsanız öyle oynayın.
Cevap için teşekkürler hocam.

Hocam hiç oynadınız mı? Zorlukları neler?
Daha önce oynadım. Minecraft aniden arkanızı dönmenizi gerektiren bir çok durum yaratıyor. Aynı zamanda blok koyma işi bile gereksiz zahmetli. Bir ev yapmak bile inanılmaz yorucu. Ve PVP olayı daha da can sıkıcı. Çünkü hitboxlar çok dar. Yani denk getirmesi daha da zor. Çok isterseniz bir PC gibi PS4’ünüze klavye-fare takıp oynayabilirsiniz.

Ps Vita'da oynuyorum. Yani oynanmasına oynanıyor ama öyle klavye mouse gibi keyifli ve rahat olmuyor. Blok koymak zahmetli, yaratıklarla baş etmesi zor oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı