PS4 monitörde açılmıyor

Dediğiniz gibi güç girişli bir adaptör takılabiliyormuş PS4'e sadece iade etsem alırlar mı ?
Ama nasıl ilk başta hatasız açtı.

Dediğiniz gibi güç girişli bir adaptör takılabiliyormuş PS4'e sadece iade etsem alırlar mı ?
Ama nasıl ilk başta hatasız açtı.
İnternet üzerinden aldıysanız 14 gün iade hakkınız var. PS4 Slim kasa mı? PS4 Slim kasa ile çevirici kullanmıştım ve güç girişi olmadığı için hiç görüntü alamamıştım.

İnternet üzerinden aldıysanız 14 gün iade hakkınız var. PS4 Slim kasa mı? PS4 Slim kasa ile çevirici kullanmıştım ve güç girişi olmadığı için hiç görüntü alamamıştım.
Evet slim 4 5 gün geçti siz kendi aldığınız Adaptörün linkini atar'mısınız.
Bu arada almamın sebebi adaptörü Trendyol dan aldım orada resimlerde PS görünüyordu açar diye almıştım.

Şu an odama başka bir TV çektim ama çok büyük ve çalışma masamın her yanını kaplıyor gerçi kardeşimin masası ama en kısa zamanda yeni adaptör almassam babama der oda bu yaşımada beni döver.

Son düzenleme:
@Anunswin
Ben dönüştürücü almadım. Monitörü satıp HDMI bir monitör almıştım. Dönüştürücü alırken güç destekli olmasına dikkat edin yeter. Aldığınız ürünün linkini atabilir misiniz?

Geri
Yukarı