PS4 monitöre bağlanmıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar bende PS4 var, ben bunu monitöre bağlayıp oynuyordum. Bir gün bu VGA HDMI dönüştürücü bozuldu. Ben de yenisini aldım, bağladım ama sinyal yok deyip duruyordu. PS4'u TV'ye bağladım. Bağlandı, sorun çıkmadı. Monitörü PC'ye bağladım, sorun çıkmadı. Ben de sorunun VGA kablosundan olduğunu düşündüm. Yeni bir tane aldım, bağladım. Bu sefer de kablo bağlı değil diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende PS4 var, ben bunu monitöre bağlayıp oynuyordum. Bir gün bu VGA HDMI dönüştürücü bozuldu. Ben de yenisini aldım, bağladım ama sinyal yok deyip duruyordu. PS4'u TV'ye bağladım. Bağlandı, sorun çıkmadı. Monitörü PC'ye bağladım, sorun çıkmadı. Ben de sorunun VGA kablosundan olduğunu düşündüm. Yeni bir tane aldım, bağladım. Bu sefer de kablo bağlı değil diyor.
Monitörün kendi üzerindeki tuşlardan menüye girip sinyal seçeneğine bakar mısın VGA veya DVI yazması gerekiyor. VGA'ya getirmeyi deneyebilirsin.

Nasıl bir aparat aldınız?

Monitörün kendi üzerindeki tuşlardan menüye girip sinyal seçeneğine bakar mısın VGA veya DVI yazması gerekiyor. VGA'ya getirmeyi deneyebilirsin.

Hocam monitörün tuşları bozulmuş herhalde basıyorum açmıyor bir şey ama ben hiç böyle ayarını değiştirmedim bozulmadan önceki hali öylece duruyordu.
Nasıl bir aparat aldınız?

Sıradan VGA HDMI dönüştürücü ek bir girişi yok güç yetmezlik hakkında düz.

@kaptanpilotunuzaykutelmas
Güç girişi olan HDMI dönüştürücü almanız lazım. PS4 slim kullanırken güç girişi olmayan dönüştürücü ile görüntü alamamıştım.
Tamam hocam çoğu video da gördüm onu benim önceki kullandığım da yoktu gerek de yoktu normal HDMI kablosu gibi takıp oynuyordum şimdi birden bire niye öyle bişey ihtiyaç duysun ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı