PS4 Oyun önerisi

SwiftMan

Hectopat
Daha fazla  
Yeni PS4 aldım ama oyun bilgim çok fazla yok. Bilgisayarda hep CS GO oynardım o tarzda bir oyun arıyorum. Camping modu olmasa da olur, sadece online kapışmak istiyorum. Normalde PUBG almayı düşünüyordum fakat PS5''te olmadığını yeni öğrendim :D
Dediğim gibi online olsun ve kullanıcı sayısı fazla olsun, oyun aramakla uğraşmayayım. Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PS4 aldım ama oyun bilgim çok fazla yok. Bilgisayarda hep CS GO oynardım o tarzda bir oyun arıyorum. Camping modu olmasa da olur, sadece online kapışmak istiyorum. Normalde PUBG almayı düşünüyordum fakat PS5''te olmadığını yeni öğrendim :D
Dediğim gibi online olsun ve kullanıcı sayısı fazla olsun, oyun aramakla uğraşmayayım. Teşekkürler..
Hayırlı olsun, benim size tavsiyem öncelikle indirimsiz oyun almamanız yönünde. Her hafta ps store çok güzel indirimler sağlıyor faydalanmanızı öneririm. Oyunlara gelecek olursak çok fazla çeşit ve zaten belli kalitesi olan oyunlarda oyuncu sayısı sıkıntısı yok, konsolda pek fps oynamadığım için öneride çok bulunamam fakat btf1, rainbow six siege ve battlefront 2 epey popüler sizi üzmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı