Satılık PS4 Pro + 1 adet Orijinal Kol

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Lony111

Kilopat
Merhaba,

Elimde bir adet PS4 Pro mevcut 1 adet orijinal kolu ile beraber.
Piyasadan çok anlamasam da aklımda 8000TL gibi fiyat var. Yine de konuşup anlaşabiliriz. Revizyona açık.
Ben aldıktan sonra 2 ay kullandım. Onun dışında elimi dahi sürmedim.
Tek eksiğimiz kutu ve fatura.
Mail veyahut forum aracılığı ile dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.
Konum İstanbul Avrupa.
Mail: [email protected]

İyi günler.

Son düzenleme:
Yaklaşık 3 ay önce PS 4 Slim + 1 adet kolu 8 bine sattım. Gerçi yanında oyun hesabım da vardı. Bence fiyatı biraz daha arttırın. 7-8 bin civarına Slim kasa satıyorlar.

Yaklaşık 3 ay önce PS 4 Slim + 1 adet kolu 8 bine sattım. Gerçi yanında oyun hesabım da vardı. Bence fiyatı biraz daha arttırın. 7-8 bin civarına Slim kasa satıyorlar.
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Konsola ihtiyacım yok, kullanmıyorum yani duruyor öyle. İsteyen birisine kolaylık olsun.
Kutu fatura yok zaten. Ondan dolayı da düşük tutuyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Konsola ihtiyacım yok, kullanmıyorum yani duruyor öyle. İsteyen birisine kolaylık olsun.
Kutu fatura yok zaten. Ondan dolayı da düşük tutuyorum.

Pazarlık yapmadan almıyorlar hocam ondan yükseltmeniz iyi olur. Ölücü dolu piyasa. 8.5 - 9 civarı yazıp 500 ₺ indirimle verebilirsiniz mesela. Ek olarak cihazı alıcı kişiye yüz yüze / kullandırarak satın mutlaka. Sonradan dırdır yapabiliyorlar. Çok satış yaptım internetten her türlü insan denk geldi ondan söylüyorum. Param Güvende tarzı şeylere de güvenmeyin cihazınızı bozar geri gönderirler bozuk geldi diye. Bin türlü insan var.

Son düzenleme:
Pazarlık yapmadan almıyorlar hocam ondan yükseltmeniz iyi olur. Ölücü dolu piyasa. 8.5 civarı yazıp 8'e verebilirsiniz mesela.
Ölücülere satmayız insan evladı olan bir kardeşimize satarız :D Maalesef piyasacılar can sıkıyor.
Takas+nakit düşünür müsünüz?
Normalde hayır. Fakat takas olarak teklif ettiğiniz ürüne bağlı fikrim değişebilir.

PS3 Super Slim 300 GB 30 oyunlu 2 kol + 5000 TL olur mu?

Merhaba, maalesef.
PS3'ün modası fazlasıyla geçti. 3000TL gibi bir yatırım yapmak istemem bu konsola.
Dilerseniz indirim vesaire ile yardımcı olmaya çalışırım. Fakat böyle bir takas düşünmüyorum.

Geri
Yukarı