PS4 Pro alınır mı?

Medieef

Centipat
Daha fazla  
Meslek
lise öğrencisi
Ben her zaman PlayStation ile Xbox arasında kalmışımdır. Son kararım PS4 Pro alıp exclusive oyunlarını oynayıp PS4 Pro'yu satıp Xbox Series S almak ama bir yerde okudum PlayStation Plus koleksiyonu kapanıyor diye. Ben PS Plus alıp oradan exclusive oyunlarını bitirmek istiyordum hayal mi oldu? Bir de ben FPS ve kalite ye önem veren biriyim PS Pro almamın sebebi hem 4 k hem de bazı oyunları 60 FPS oynatabilmesi.

Ben her zaman PlayStation ile Xbox arasında kalmışımdır. Son kararım PS4 Pro alıp exclusive oyunlarını oynayıp PS4 Pro'yu satıp Xbox Series S almak ama bir yerde okudum PlayStation Plus koleksiyonu kapanıyor diye. Ben PS Plus alıp oradan exclusive oyunlarını bitirmek istiyordum hayal mi oldu? Bir de ben FPS'e önem veren biriyim PS Pro almamın sebebi hem 4 k hem de bazı oyunları 60 FPS oynatabilmesi.
Alın hocam o koleksiyon farklı bir şey ps plus deluxeile oynarsınız.

Ben her zaman PlayStation ile Xbox arasında kalmışımdır. Son kararım PS4 Pro alıp exclusive oyunlarını oynayıp PS4 Pro'yu satıp Xbox Series S almak ama bir yerde okudum PlayStation Plus koleksiyonu kapanıyor diye. Ben PS Plus alıp oradan exclusive oyunlarını bitirmek istiyordum hayal mi oldu? Bir de ben FPS'e önem veren biriyim PS Pro almamın sebebi hem 4 k hem de bazı oyunları 60 FPS oynatabilmesi.

Sanırım PS5 için kapanıyormuş bir yerde öyle yazmıştı PS4'te falan oynanıyormuş ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Sanırım PS5 için kapanıyormuş bir yerde öyle yazmıştı PS4'te falan oynanıyormuş ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Ps5 için o koleksiyon. Ps4 için o koleksiyon verilmedi. Ps5 sahipleri psn plus üzerinden bu oyunlara ücretsiz erişim sağlıyorlardı, bence kral bir hizmetti.

playstation-plus-koleksiyonu-oyunlarin-listesi.jpg

Ps5 için o koleksiyon. Ps4 için o koleksiyon verilmedi. Ps5 sahipleri psn plus üzerinden bu oyunlara ücretsiz erişim sağlıyorlardı, bence kral bir hizmetti.

Eki Görüntüle 1660005
Bayağı kral hizmet. ps4 de de olsaydı iyiydi.

Eki Görüntüle 1660005
hocam bu sistem mi kaldırılacak. birde ne zaman kaldırılır.

Bayağı kral hizmet. PS4 de de olsaydı iyiydi.

Hocam bu sistem mi kaldırılacak. Bir de ne zaman kaldırılır.

Evet bu sistem, 9 Mayıs diye belirtmiş bir site. Bu hizmet 2020'den beri varmış. Ps5 çıkış yaptığında alanların bu güzel oyunları direk oynama imkanları olmuş.

Geri
Yukarı