PS4 Pro için PS Plus oyun önerisi

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
PS Plus Deluxe'da bulunan güzel oyunlar önerir misiniz? Bunu kesin oyna dediğiniz oyunlar var mı? Daha önceden ve şu an oynadığım oyunlar: TLOU 1, Uncharted 1-2-3-4 ve Lost legacy, GoW, Ghost of Tsushima, Days Gone.
EA Play aboneliği de var oradan da oyun önerebilirsiniz.

PS Plus Deluxe'da bulunan güzel oyunlar önerir misiniz? Bunu kesin oyna dediğiniz oyunlar var mı? Daha önceden ve şu an oynadığım oyunlar: TLOU 1, Uncharted 1-2-3-4 ve Lost legacy, GoW, Ghost of Tsushima, Days Gone.
EA Play aboneliği de var oradan da oyun önerebilirsiniz.

Until dawn.
Marvel guardians of the Galaxy.
Bu ikisi fena değil.

Hepsinin Türkçe dil desteği var güzel oyunlardır.
Death Stranding
Detroit Become Human
Infamous Second Son

Ps Plus kütüphanesi dışında Racoon City Edition 100 TL olmuş Rsident Evil 2 ve 3 Remake için çok uygun bir fiyat göz atabilirsiniz.

Hepsinin Türkçe dil desteği var güzel oyunlardır.
Death Stranding
Detroit Become Human
Infamous Second Son

Ps Plus kütüphanesi dışında Racoon City Edition 100 TL olmuş Rsident Evil 2 ve 3 Remake için çok uygun bir fiyat göz atabilirsiniz.
Infamous dışında oynadım hepsini. Infamous oynamak istiyorum ama bir tık videolardan sıkıcı bir hava aldım belki kendim oynarsam sarabilir.

Infamous dışında oynadım hepsini. Infamous oynamak istiyorum ama bir tık videolardan sıkıcı bir hava aldım belki kendim oynarsam sarabilir.

Şimdi sıkıcı duruyor ben infamous 2'yi bitirdim bence ara vererek oynarsan kontrolleri unutursun oynayasın kaçar 1 2 günde bir oynarsan oynayabilirsin bende PS4 Pro kullanıyorum o yüzden önerilen oyunlara bakacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı