PS4 PRO Monitör Tavsiyesi

Eray Alper

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben hem PS4 Pro hem de bilgisayarı aynı anda kullanabileceğim bir monitör istiyorum fakat bulamadım. 4K ve HDR olan bir monitör önerir misiniz hem PC hem de PS4 Pro bağlayabileceğim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın da naptınız merak ettim.

Benim monitör 1440p idi ve sadece Display Port vardı. Bizim diğer odadaki monitör 4K ve 2 tane HDMI, 2 tane DP girişi vardı diye onu aşırdım. PS4 Pro için gayet iyi olduğunu söyleyebilirim, Last of Us part 2, Uncharted serisi, Death Stranding, Horizon Zero Dawn, God of War vs. hepsini çok rahat oynadım ama PC tarafında eksikleri var.
1- çözünürlük yüksek olduğu için eskiye nazaran FPS düşmeleri yaşadım.
2- eski monitörde G-Sync vardı ama bunda yok ve eksikliği hissediliyor.
Şunu da ekliyim: Grafik ve performans seçeneği olan oyunlarda hep performansı seçtim çünkü oynanış halinde görsel kalite çok göze batmıyor ama FPS düşüşleri can sıkıyor.

Monitörün markası da AOC ama modeli internette aratınca hiçbir şey çıkmıyor. Herhalde artık satışta olmayan bir model.

Benim monitör 1440p idi ve sadece Display Port vardı. Bizim diğer odadaki monitör 4K ve 2 tane HDMI, 2 tane DP girişi vardı diye onu aşırdım. PS4 Pro için gayet iyi olduğunu söyleyebilirim, Last of Us part 2, Uncharted serisi, Death Stranding, Horizon Zero Dawn, God of War vs. hepsini çok rahat oynadım ama PC tarafında eksikleri var.
1- çözünürlük yüksek olduğu için eskiye nazaran FPS düşmeleri yaşadım.
2- eski monitörde G-Sync vardı ama bunda yok ve eksikliği hissediliyor.
Şunu da ekliyim: Grafik ve performans seçeneği olan oyunlarda hep performansı seçtim çünkü oynanış halinde görsel kalite çok göze batmıyor ama FPS düşüşleri can sıkıyor.

Monitörün markası da AOC ama modeli internette aratınca hiçbir şey çıkmıyor. Herhalde artık satışta olmayan bir model.

Benim 144 Hz Philips monitör de öyle 24e1gaj normalde modeli ama cihaz bilgileri kısmında 24e1gj yazıyor.

Geri
Yukarı