PS4 Pro'nun fiyatı düşecek mi?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Eğer sınırlar açılırsa Gürcistan'dan alacağım ama her ihtimali düşünüyorum. Vergi indirimi geldi ama PS4 Pro'ların fiyatı aynı. Ne zaman düşer fiyatı?

Bildiğim kadarıyla Pro'nun üretimi durdu. Üretimi durduğu için pek düşeceğini sanmıyorum. Pro için beklemeyin bence.

Alternatif olarak Xbox One X de düşünüyordum ama Gaming laptopum olduğu için PS4 Pro almayı düşünüyordum. İkinci ellere de pek yanaşmak istemiyorum. Bu arada sadece beyaz renkli olanı durmamış mıydı?

Yakın bir zamanda sadece Slimler dağıtılacak diye biliyorum, megapack olur mu olmazmı bilmem ama. Xbox Series X'in fiyatı düştü mesela vatanda, yakında PlaysStation tarafında'da fiyatlar düşer İnşAllah.

Bazı PS4 modelleri durdu diye biliyorum. O bazılarında PRO mu var?
Benim bildiğim artık PS4 Slim 500 GB olan versiyonları üretilmeye devam ediyor aktif olarak.
Alternatif olarak Xbox One X'de düşünüyordum ama Gaming laptopum olduğu için PS4 Pro almayı düşünüyordum. İkinci ellere de pek yanaşmak istemiyorum.
Hocam Gaming Laptop varsa Xbox'a bulaşmaya gerek yok. Xbox'da oynayacağınız oyunları PC'de de oynarsınız fakat PS4 özel oyunlarını PC'de oynayamazsınız. PS4 almalısınız Xbox'ı kafanızdan silip.

Geri
Yukarı