PS4 (PSN) kardeşi arıyorum

Fevzi14789

Femtopat
Daha fazla  
PS4 (PSN) kardeşi arıyorum kendime. Instagram: FEVZI_DILMEC.
Satın aldığım oyunlarım şu şekilde;
FIFA 20.
GTA 5.
Ufc 3.
NFS Payback.
Friday the 13TH: The Game.
Journey.

PS Plus sayesinde kütüphaneme hediye olarak gelen oyunlar;
Detroit Become Human.
PUBG.
Street fight 5.
Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered.
Fall Guys.
Sniper Elite 4.
Star Wars Battlefront 2.
2-3 tane bağımsız oyun.

PS4 (PSN) kardeşi arıyorum kendime. Instagram: FEVZI_DILMEC.
Satın aldığım oyunlarım şu şekilde;
FIFA 20.
GTA 5.
Ufc 3.
NFS Payback.
Friday the 13TH: The Game.
Journey.

PS Plus sayesinde kütüphaneme hediye olarak gelen oyunlar;
Detroit Become Human.
PUBG.
Street fight 5.
Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered.
Fall Guys.
Sniper Elite 4.
Star Wars Battlefront 2.
2-3 tane bağımsız oyun.

Vay be PS Plus'dan iyi oyunlar çıkmış sana.

Vay be PS Plus'dan iyi oyunlar çıkmış sana.

40TL olduğu zamandan bu yana her ay yenileyemiyorum ama takip ettim ve doğru zamanlarda yeniledim üyeliğimi. Artan kur farkından dolayı oyun satın almakta çok zorlanıyorum ve artık tek çarenin PSN kardeşliği olduğunu anladım. İlgilenen arkadaşlar yazabilirler.

PSN kardeşliği ne oluyor?
Şöyle hemen anlatayım elimden geldiğince. Hesabını psn kardeşliği yaptığın kişi ile paylaşıyorsun, o da senle paylaşıyor. Onda bulunan oyunlar sana, Sende bulunan oyunlar ona aktarılıyor ve tüm oyunları kendi hesabından ister online ister aynı anda sıkıntısız oynayabiliyorsun. Ayrıca oyun alacağın vakit yarı yarıa bölüşüp satın alıyorsunuz.

Şöyle hemen anlatayım elimden geldiğince. Hesabını PSN kardeşliği yaptığın kişi ile paylaşıyorsun, o da senle paylaşıyor. Onda bulunan oyunlar sana, sende bulunan oyunlar ona aktarılıyor ve tüm oyunları kendi hesabından ister Online ister aynı anda sıkıntısız oynayabiliyorsun. Ayrıca oyun alacağın vakit yarı yarıa bölüşüp satın alıyorsunuz.

Oo güzelmiş.

Bende mevcut psn kardeşi arıyorum 50 ye yakın oyun var hesapta ayrıca ps plus da var 1 yıllık ilgilenen olursa özelden daha detaylı konuşabiliriz.

Geri
Yukarı