PS4 satarken Gmail vermeyince oyunlar oynanır mı?

latiass

Hectopat
Herkese iyi günler. Elimde 1TB lik PS4 var. Satmayı düşünüyorum. Gmail hesabım ile PS Storeden 6 adet oyun almıştım. Makinayı satarken gmaili veremem ama oyunları yükleyip satarsam satın alan kişi o oyunları oynayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmuyor hocam. Oyunlar alınan hesap ile oynanabilir.

Hocam eğer oyun hesabini verecekseniz yeni mail açıp ona alabilirsiniz bilgileri.

Hocam eğer oyun hesabini verecekseniz yeni mail açıp ona alabilirsiniz bilgileri.
Satın aldığım oyunları farklı bir emaile atıp o hesapla satabilir miyim yani? Yasal islemse tabi. Oyunlar elimde kalacak bir işe yaramayacak onun için bu uğraşım.

Satın aldığım oyunları farklı bir emaile atıp o hesapla satabilir miyim yani? Yasal islemse tabii. Oyunlar elimde kalacak bir işe yaramayacak onun için bu uğraşım.

Hocam e posta değişikligi yapacaksiniz yasal.
Satın aldığım oyunları farklı bir emaile atıp o hesapla satabilir miyim yani? Yasal islemse tabi. Oyunlar elimde kalacak bir işe yaramayacak onun için bu uğraşım.

1. [Ayarlar] > [Hesap Yönetim] > [Hesap Bilgileri] > [Giriş Kimliği] öğesine gidin ve şifrenizi girin.
  2. Yeni Giriş Kimliğinizi (E-posta Adresi) girin ve "Onayla" öğesini seçin.

Çocuklar için Aile Yöneticisine e-posta göndererek Giriş Kimliğinin değiştirildiğine dair haber vereceğiz.
  3. Yeni Giriş Kimliğine (e-posta adresine) bir bağlantı gönderilecek. Yeni Giriş Kimliğini onaylamak için bağlantıya tıklayın.
Hem orijinal hem de yeni e-posta adresinize playstationnetwork@ac.playstation.net adresinden değişikliği bildiren bir e-posta gönderilecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…