PS4 satıp Casper Excalibur G770 almak

Bütçe
6500
Babası PS'i satınca destek çıkacağını belirtmiş anladığım kadarıyla.

Yine de bisiklet satıp araba almak gibi bir şey, PS4 Slim 2 bin ortalama oyunlu falan satış fiyatı eğer sürümü düşük ve kırksa fiyat tabii bayağı yükselir ama belirtilmemiş, şimdi bir Gaming PC adam akıllı 9-10 k

Casper kesinlikle alınmaz. Satıp satmama kararı hangi oyunları sevdiğinize bağlı. Rekabetçi mi yoksa hikayeli mi oynuyorsunuz?
Ben ETS 2 CS GO Valo Tom Clancy's The Division tarzı oyunlar oynayan biriyim yeni çıkan oyunmuş hemen oynayayım bakayım gibi bir hevesim hiç olmaz hatta şöyle diyim konsola ets2 çıksaydı şu an bu forumu belkide açmayacaktım bile kısaca ETS 2 de 150 ölçekte kasma donma olmadan oynatması benim için öncelik gerisi fasa fiso ☺

Ben ETS 2 CS:GO Valorant Tom Clancy's The Division tarzı oyunlar oynayan biriyim yeni çıkan oyunmuş hemen oynayayım bakayım gibi bir hevesim hiç olmaz hatta şöyle deyim konsola ETS 2 çıksaydı şu an bu forumu belki de açmayacaktım bile kısaca ETS 2 de 150 ölçekte kasma donma olmadan oynatması benim için öncelik gerisi fasa fiso ☺

O zaman laptop almanız daha iy olur. Ama Casper değil.

Öncelikle PS4 silimi o fiyata nasıl satacaksınız? Yanında neler var? Ayrıca velevki satınız arada gene çok yüksek bir fark kalıyor.
Ben ps4 ü elimden geldiği kadar yüksek fiyata satmaya çalışacağım
2 tane orijinal dualshock4 v2
Dualshock4 şarj etme aparatı
1tb+320 gb yani toplamda 1320 gb ps4 üm
kutusu faturası kabloları belgeleri vs tam cihazda ayrıca temiz çiziksiz bile ... dediğim gibi çok oyun oynayan biri değilim
Oyun olarakta 25 tane oyunum var oyunların çoğu değerli güzel oyunlar
İnternetten rastgele bulduğum bir ilanı atayım onun ayarında diye sayın Ps4 slim sıfır kadar temiz orijinal fifa21 pes21 pc ile takas - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 889966196 İLAN BENİM DEĞİL ÖRNEK İLAN
O zaman laptop almanız daha iy olur. Ama Casper değil.
Ben bilgisayarımı ve konsolumu satsam maks elime geçicek para 5500/6000 babam da en fazla 1000 tl koyacak 0 ve ya en fazla 1/2 aylık cihaz alabilirim maalesef casper dışında seçenek yok çok kararsızım...
Yine de bisiklet satıp araba almak gibi bir şey, PS4 Slim 2 bin ortalama oyunlu falan satış fiyatı eğer sürümü düşük ve kırksa fiyat tabii bayağı yükselir ama belirtilmemiş, şimdi bir Gaming PC adam akıllı 9-10 k
Ps4 slim sıfır kadar temiz orijinal fifa21 pes21 pc ile takas - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 889966196 Bunu konsolum olarak düşünün
HP laptop 15-bw0xx Amd a9-9420 Radeon r5 8gb RAM 1tb hdd - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 922885555 Buda şu anki bilgisayarımın aynısı ikisini toplamda 5500/6000 tl arasına satabilirim diye düşünüyorum casperg770 için 1000/1500 tl gibi bir miktar kalıyor onuda babam tamamlar benim aklımdan geçen bu şekilde sizce iyi mi yaparım kötü mü

Son düzenleme:
Ben PS4'ü elimden geldiği kadar yüksek fiyata satmaya çalışacağım.
2 tane orijinal DualShock4 V2.
DualShock4 şarj etme aparatı.
1TB+320 GB yani toplamda 1320 GB PS4'üm.
Kutusu faturası kabloları belgeleri vs tam cihazda ayrıca temiz çiziksiz bile... Dediğim gibi çok oyun oynayan biri değilim.
Oyun olarak da 25 tane oyunum var oyunların çoğu değerli güzel oyunlar.
İnternetten rastgele bulduğum bir ilanı atayım onun ayarında diye sayın Ps4 slim sıfır kadar temiz orijinal fifa21 pes21 pc ile takas - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 889966196 ilan benim değil örnek ilan.

Ben bilgisayarımı ve konsolumu satsam maksimum elime geçecek para 5500/6000 babam da en fazla 1000 TL koyacak 0 veya en fazla 1/2 aylık cihaz alabilirim maalesef Casper dışında seçenek yok çok kararsızım...

Ps4 slim sıfır kadar temiz orijinal fifa21 pes21 pc ile takas - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 889966196 bunu konsolum olarak düşünün.
HP laptop 15-bw0xx Amd a9-9420 Radeon r5 8gb RAM 1tb hdd - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 922885555 Bu da şu anki bilgisayarımın aynısı ikisini toplamda 5500/6000 TL arasına satabilirim diye düşünüyorum casperg770 için 1000/1500 TL gibi bir miktar kalıyor onu da babam tamamlar benim aklımdan geçen bu şekilde sizce iyi mi yaparım kötü mü?

Bütçenize göre bu ikisinden birini seçin Casper çöpünden çok daha iyidir.

Ben şahsen monster'ı bile tercih ederim Casper yerine.
Benim arkadaşımda monster Abra A5 var sorduğum zaman gayet memnun olduğunu bana yeteceğini söylüyor ama casper ile arada 600 tl fark var aslında babamın acımadan vereceği bir mebla ama hayır dediği sürece hiç bir şey yapamam 1.000 TL koyacağına şükrediyorum ben ...
Bütçenize göre bu ikisinden birini seçin Casper çöpünden çok daha iyidir.

Söylediğiniz bilgisayarlara bende göz attım ama bu para mevzusu her şeyi yok ediyor ... 600 Tl için casper almak hiç içimden gelmesede ...

Benim arkadaşımda Monster Abra A5 var sorduğum zaman gayet memnun olduğunu bana yeteceğini söylüyor ama Casper ile arada 600 TL fark var aslında babamın acımadan vereceği bir meblağ ama hayır dediği sürece hiçbir şey yapamam 1.000 TL koyacağına şükrediyorum ben...

Abra A serisi de sorunlu birçok kullanıcı klavyenin ve numpadin bozulması, anakartın yanması, normalinden fazla ışık sızdırması olması gibi sorunlar ile karşılaşıyor. Alabileceğiniz en iyi seçim attığım acerlardır.

O zaman laptop almanız daha iy olur. Ama Casper değil
1 Sorum daha vardı ama ben pes fifa tarzı oyunları seven biriyim her konsol oyuncusu gibi bu gaming laptoplarda konsoldaki gibi akıcı bir şekilde pes oynayabilir miyim
Abra A serisi de sorunlu birçok kullanıcı klavyenin ve numpadin bozulması, anakartın yanması, normalinden fazla ışık sızdırması olması gibi sorunlar ile karşılaşıyor. Alabileceğiniz en iyi seçim attığım acerlardır.
Teşekkürler inceleyeceğim

Geri
Yukarı