PS4 satıp iki kollu Xbox One S mi alınır yoksa tek kollu Series S mi?

Metehan_Köse

Centipat
Daha fazla  
Merhaba elimdeki PS4'ü 6500 TL'ye satıp ikinci el iki kollu Xbox One S almak mı mantıklı yoksa ikinci el tek kollu Series S mi almak mantıklı söyler misiniz?

Merhaba elimdeki PS4'ü 6500 TL'ye satıp ikinci el iki kollu Xbox One S almak mı mantıklı yoksa ikinci el tek kollu Series S mi almak mantıklı söyler misiniz?

Yani 1 kol için seri yükseltmemek bence saçma olur. Ben olsam Series S alırdım. Tabii sadece arkadaşları ile FIFA ağırlıklı kullanan biriyseniz kol daha önemli olacaktır. Tek iseniz zaten Series S yine.

Hocam Xbox Series S almak daha mantıklı. One S gibi konsollar artık eski nesil. Ben olsam Series S alırdım.

Tabi ki Series S. Aynı jenerasyondan konsol satıp tekrar aynı jenerasyon almak mantıklı değil.

Tabi ki Series S. Aynı jenerasyondan konsol satıp tekrar aynı jenerasyon almak mantıklı değil.
Hocam peki ps4ü 6500e satabilir miyim çünkü 6000e bir tane series s buldum ikinci el bana ekstra girdisi çıktısı olmadan alınabilir mi

Hocam peki PS4'ü 6500e satabilir miyim çünkü 6000e bir tane Series S buldum ikinci el bana ekstra girdisi çıktısı olmadan alınabilir mi?

PS4'ün durumu nedir? Modeline ve kondisyonuna bağlı olarak o fiyata satabilirsiniz.

Tek kol Series S sıralama şöyle (öne ve PS4 kullanıyorum)
Series s>PS4>one

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…