PS4 Slim 8000 TL'ye alınır mı?

Yani henüz PS4'e oyunlar çıkıyor ki bu en az 2 yəl falan devam eder. Zaten benim gözüm şu an yeni oyunlarda değil dediğim gibi iık konsolum olduğu için oynamadığım bir sürü hem exc, hem de ezc olmayan ama AAA oyunlar var. Onları oynayana kadar zaten konsolun süreside biter, o zamanda bunu stıb üstüne biraz da koyar Series X alırım herhalde.

2 yıl devam etme işi yalan hocam eski nesilin ömrü bitti Spider-Man 2 cıkmayacak FIFA'lar cıkıyor desen yeni nesil sürümü değil.

Yani henüz PS4e oyunlar çıkıyorki bu en az 2 yıl felan devam eder.Zaten benim gözüm şuan yeni oyunlarda değil dediğim gibi iık konsolum olduğu için oynamadığım bir sürü hem exc,hem de ezc olmayan ama AAA oyunlar var.Onları oynayana kadar zaten konsolun süreside biter,o zamanda bunu stıb üstüne birazda koyar Series X alırım herhalde.
O zaman güzel bir tercih diyebiliriz exc oyunlar fazlasıyla iyi.

2 yıl devam etme işi yalan hocam eski nesilin ömrü bitti Spider-Man 2 cıkmayacak FIFA'lar cıkıyor desen yeni nesil sürümü değil.
Birdaha söylemek istiyorum,dediğiniz doğru olsa bile oyun kültürüne baya uzağım,okurum araştırırım videolarını izlerim ama oynama fırsatım olmuyo,Şuan GTA5 hikayesini bitirmeye çalışıyorum,bu bitsin RDR2 botirmeye çalşıcam.Ondan sonra RE 8,sonra ise PS Plus alıp ordaki oyunları oynamahı planlıyorum,TLOU,GoW, Spiderman,Spiderman:MM,Uncharted,Far Cry,Yakuza,RE serileri,AC oyunları,ve şuan aklıma gelmeyen oynaya bileceğim bir sürü oyun var ve birdaha hatırlatayımki bunların hiçbirini bugüne kadar oynamadım.

Merhaba. İlk defa bir forumda konu açıyorum. Bugüne kadar hiç oyun konsolum olmadı ve sonunda konsol almaya karar verdim. Piyasayı, daha doğrusu fiyatları çok takip etmediğim için PS5 sıfıra güç yetmedi. PS4'te de yenisini bulmak için uğraştım, bulamayınca 2.ellere yöneldik fakat onlarda güvensiz geliyordu. Sonunda PS4 sıfırı bulduk ve fiyat olarak "bize" cazip geldi. Resimdeki gibi kullanılmamamış, 3 kutulu oyun, 2 orijinal DS4 v2.Slim 1 TB kasa. Sizce fiyatına değer mi? Kazıklandık mı? Şu aralar PS Plus gözüme çarpmaya başladı Online oyunlara giremediğim ve bir oyun fiyatının çok pahalı olması nedeniyle. Ondaysa extra ve Deluxe arasında kaldım. Arada 60 lira var ama benim "eski" oyunlarda gözüm yok, remaster listesi ise eksik geldi, yani eskiden Vice City'de vardı aça onu da kaldırmışlar o yüzden bitık soğudum ondan. Kısaca bana esas lazım olan extra kataloğu ama yine de ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce?
bence 7k civarı yapar bu ekonomide fazla fiyat yazıyorlar

Yani benkmde aklıma Xbox alıp Game Pass alıp keyfima bakmak verdı ama ülkemde Xbox konsolları pek satılmıyo,bulunmuyor,ne sıfırı nede 2.eli.Hemde bugüne kadar beklettiöim PS Exc pyunlarıda varken tercihi Sonyden yana kullandım.Niye PS5 olmadığınıda anlattım

Birdaha söylemek istiyorum, dediğiniz doğru olsa bile oyun kültürüne bayağı uzağım, okurum araştırırım videolarını izlerim ama oynama fırsatım olmuyor, şu an GTA 5 hikayesini bitirmeye çalışıyorum, bu bitsin RDR2 botirmeye çalşıcam. Ondan sonra re 8, sonra ise PS Plus alıp oradaki oyunları oynamahı planlıyorum, TLOU, GoW, Spider-Man, Spider-Man: Mm, Uncharted, Far Cry, yakuza, re serileri, AC oyunları, ve şu an aklıma gelmeyen oynaya bileceğim bir sürü oyun var ve bir daha hatırlatayımki bunların hiçbirini bugüne kadar oynamadım.

Oynayın hocam oynayın zaten her şeyin fiyatı artıyor 1 yıl oynar aldığınız fiyattan satarsınız ama o zamanda Series X'ya da PS5 alacaksanız onunda fiyatı artacak beklememek lazım diye söylüyorum.

Neden pişman oldunki?

Öncelikle "kazık yemişsin" diyenler için, bildiğim kadarıyla 2.el kasalar şu an 6K civarlarlnda satılıyor, içlerinde oyun oluyor ama geneli 1 DS, garantisi bitmiş, oyunlar sadece hesap olarak var oluyor. Yani ben kazıklandığımı çok da düşünmüyorum ama yine de haklı olabilirsiniz fakat iş iştne geçti artık, dediöim gibi cihaz bende şu an.

The Last of Us 1 Uncharted serisi yoktu o yüzden.

Oynayın hocam oynayın zaten her şeyin fiyatı artıyor 1 yıl oynar aldığınız fiyattan satarsınız ama o zamanda Series X'ya da PS5 alacaksanız onunda fiyatı artacak beklememek lazım diye söylüyorum.
Henüz gözlemlediğim kadarıyla ilk zamanlar 20kya satılan PS5ler çip sorunu düzeldiğinden beri 15k altına inmeye başladı,ülkemdede durumlar bu yönde.İln çıkışı 1800 manat olan konsollar şuan GoW Ragnarok,1 Dualsense-li konsol 1350 manat.Resmi bir mağazada yani kullanılmamamış.O yüzden ben dahada ucuzlaşacağını düşünüyorum,hem o zamana PS5 Slimler felan çıkar o yüzden eskilerinin fiyatlarını kısarlar diye düşünüyorum ama yanılıyorda ola bilirim

Henüz gözlemlediğim kadarıyla ilk zamanlar 20kya satılan PS5'ler çip sorunu düzeldiğinden beri 15k altına inmeye başladı, ülkemde de durumlar bu yönde. İln çıkışı 1800 manat olan konsollar şu an GoW ragnarok, 1 DualSense-li konsol 1350 manat. Resmi bir mağazada yani kullanılmamamış. O yüzden ben daha da ucuzlaşacağını düşünüyorum, hem o zamana PS5 Slim'ler falan çıkar o yüzden eskilerinin fiyatlarını kısarlar diye düşünüyorum ama yanılıyorda olabilirim.

Türkiye için konuştum Azerbaycan'ı bilemem hocam ama Türkiye'de 15K'ya PS5 yok haberiniz olsun ithalatci en ucuz 18 garantili 22-24 arası.

The Last of Us 1 Uncharted serisi yoktu o yüzden.
Bende ilk tercihimi Extradan kullanıyordum ama şimdi Deluxe daha mantıklı geldi.Bizim kura çevirdikte Extra 26 manat,Deluxe 30 manat oluyo yıllığı.Yani arada pek bir fark yok.

Türkiye için konuştum Azerbaycan'ı bilemem hocam ama Türkiye'de 15K'ya PS5 yok haberiniz olsun ithalatci en ucuz 18 garantili 22-24 arası.
Baktım harbiden 20k üstü çoğu.Ben ama zamanında 13 12 klara düştüğünü hatırlıyorum."Ampül" devreye girdi sanırsam.En ucuzu bu sanırsam

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230716_170345_Chrome.jpg
    Screenshot_20230716_170345_Chrome.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı