PS4 Slim ikinci el ederi ne kadar?

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde bir tane PS4 Slim var sağlam yanında belki dualshockv1 kol da satarım güncel 2. el fiyatları kaç TL ne kadara satayım hem kollu hem sade PS4 fiyatını yazarsanız sevinirim ayrıca elimde bir tanede normal PS4 var ama bozuk o oyun açtığında kırmızı ışık yanıyor kapanıyor o satılabilir mi?

Elimde bir tane PS4 Slim var sağlam yanında belki dualshockv1 kol da satarım güncel 2. el fiyatları kaç TL ne kadara satayım hem kollu hem sade PS4 fiyatını yazarsanız sevinirim ayrıca elimde bir tanede normal PS4 var ama bozuk o oyun açtığında kırmızı ışık yanıyor kapanıyor o satılabilir mi?
5-6 bin liraya satarsın diye tahmin ediyorum.

Slim 1TB ve 2 tane orijinal kollu olanlar genelde 12-11k oluyor. Girip bakabilirsiniz.
Ciddi söylüyorum fırsatçılıkta bizim milletin üzerine tanımıyorum. Yinede konu sahibi 8K üzerine çıkmasın satılmayabilir. Ayrıca bütün ilanlar bu fiyatta değildi genelde 2 kollu 8K civarına gördüm. 6-7 iyidir.

Ciddi söylüyorum fırsatçılıkta bizim milletin üzerine tanımıyorum. Yine de konu sahibi 8K üzerine çıkmasın satılmayabilir. Ayrıca bütün ilanlar bu fiyatta değildi genelde 2 kollu 8K civarına gördüm. 6-7 iyidir.

Doğru olabilir. 8000 küsur ilan vardı. Büyük ihtimal 12K olanlar satılmayacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı