PS4 Slim İthalatçı Garanti vs Eurasia Garanti

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Kesinlikle Eurasia Garantili al, Bende satarım sana PS4 derim ithalatçı garantili benden 2 yıl garanti demesi kolay iş ciddiyete bindiği zaman diyelim 18 ay sonra bi arıza verdiğinde işte orada ipler kopuyor, çoğu ürünü kargo ile bize gönder diyor tabiki kargo ücreti senden ürün 1 ay gelmiyor haber verilmiyor, ürün geri geldiğinde bi bakmışsın hala sorunlu çok yaşadım ben bu sorunları belki hepsi aynı değildir ama garantili rahat ol deyip, ürün arızalanınca cevap vermeyen çok, ithalatçı garantili bir cihaz alırsanız, daha uygun fiyata alırsınız. Resmi garantide, bir sorun yaşadığınızda cihazda değişim, orjinal parçalarıyla onarım gibi çözümler sunuluyorken, ithalatçı garantisinde markaların insiyatiflerine ve verdikleri güvencelere kalmış bir durum ortaya çıkıyor. Birebir orjinal parçalarla da müdahale edilebilir benzerleriyle de onarım yapılabilir. Yani bu noktada insiyatif tamamen markaya ve onun verdiği güvenceye kalmış durumda. Sony bundan kesinlikle sorumlu değildir. Arıza sonucunda hiçbir şekilde Sony'ye suç atamazsınız üretim hatası olsa dahi!!! Tamamen ithalatçı firma sorumludur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı