PS4 Slim kapağı nasıl sökülür?

Kriegeral

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. PS4 Slim cihazımın içini açıp güzel bir temizlik yapmam gerek. Fakat kapağı nasıl sökeceğim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu video belki yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam benim YouTube'a giriş iznim yok :D

Bu arada temizlik derken sadece fan temizliği demek istemiştim kusura bakmayın.

Bu yöntemle yapmayın zaten yorumlara bakın hepsi arıza hatası veriyor. Bu profosyonel bir iş desek hata olmaz. Yani çoğu tamirci bile yapamıyor. Bu korkuyla 9 yıldır PS 3 konsolumu temizlemedim Minecraft'ta bile çok ses çıkarıyor. Zaten fiyatları uçmuş bozmaya gerek yok. Havalı bir yerde durursa 5 yıl temiz götürür. Ben PS 4 konsolumu 5 senedir açmıyorum bir sorun yok yani.

Bu yöntemle yapmayın zaten yorumlara bakın hepsi arıza hatası veriyor. Bu profosyonel bir iş desek hata olmaz. Yani çoğu tamirci bile yapamıyor. Bu korkuyla 9 yıldır PS 3 konsolumu temizlemedim Minecraft'ta bile çok ses çıkarıyor. Zaten fiyatları uçmuş bozmaya gerek yok. Havalı bir yerde durursa 5 yıl temiz götürür. Ben PS 4 konsolumu 5 senedir açmıyorum bir sorun yok yani.
Ben de yaklaşık 5 senedir kullanıyorum fakat şöyle bir sorun var ki ben geceleri hep açık tutarak video izliyorum. Peki geceleri açık tuttuğum için cihaz herhangi bir zarar görür mü? Aldığımdan beri sadece hava çıkışını temizledim o kadar. Altında herhangi bir fan desteği de yok ve yüzeye doğrudan temas ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı