PS4 Slim Uzun Süre Açık Kalması

technofan

Kilopat
Daha fazla  
İki sorum var.
  1. Şu an GTA 5 indirimde ve onu almak istiyorum fakat internet hızı 300 KB/s. Sizce ben bu oyunu yüklemek için 2 gün aralıksız dinlenme modunda bıraksam o da yüklense bir sıkıntı çıkar mı?
  2. FIFA 2017 oynarken bazen saniyelik bir kasma oluyor sonra geçiyor, normal midir?
PS4'üm ise Slim. Söylemeyi unutmuşum.

Fifa'daki kasmalar normal Fifa 16'da da oluyordu güncelleme ile düzelir belki. Playstation, 2 gün boyunca dinlenme modunda kalamıyor en fazla 3 saat kalabiliyor. Tabi Slim ile bu değişti ise bilemem.

İki sorum var.
  1. Şu an GTA 5 indirimde ve onu almak istiyorum fakat internet hızı 300 KB/s. Sizce ben bu oyunu yüklemek için 2 gün aralıksız dinlenme modunda bıraksam o da yüklense bir sıkıntı çıkar mı?
  2. FIFA 2017 oynarken bazen saniyelik bir kasma oluyor sonra geçiyor, normal midir?
PS4'üm ise Slim. Söylemeyi unutmuşum.
kardeş fifa 17 de kasmalar nerelerde oluyor mesela şut çekip auta çıktığı zaman yavaşlıyor orayımı kastediyorsun ve ne sıklıkla oluyor bende kısa sürede alacağım için cevaplarsan sevinirim

Fifa'daki kasmalar normal Fifa 16'da da oluyordu güncelleme ile düzelir belki. Playstation, 2 gün boyunca dinlenme modunda kalamıyor en fazla 3 saat kalabiliyor. Tabi Slim ile bu değişti ise bilemem.
normal derken .ben ps cafede oynuyorum hiç kasma yok.sen hangisini tercih etmemi önerirsin ps4 slim vs normal ps4

FIFA 17'deki kasmalar normal ben de yaşıyorum. Dinlenme modunda istediğin kadar bırakabilirsin ama mutlaka ayarlar kısmından dinlenme modunda indirmeye izin ver ayarının açık olduğundan emin ol. Benim bir kere başıma geldi, 1 gece boyunca Heavy Rain iner diye bıraktım, ayarı kapatmışım, sabah baktığımda bıraktığım yerdeydi :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı