PS4 sökmek için hangi tip tornavida kullanılmalı?

BurakkCan

Centipat
Selamlar.

PS4'lerin için hangi tip tornavida kullanılmalı tam ismini veya linkini koyar mısınız?

Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torx 8-9 Security
Philips #0-1

T8-T9 security olmalı, yani ortasında boşluk olmalı, düz T8-T9 biraz zorlar. Eğer hiçbiri yoksa düz tornavidayla da açabilirsin, hatta düz T8-T9'dan daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Philips denilen de yıldız tornavida. 3 numara da olur.

2-3 yıl önce Aliexpress'ten bir set almıştım içinde tornavida seti de vardı. Onu kullandım hep, ama cırcırlı/topaç denilen tornavida seti alırsanız daha iyi olur bence. İçinde çeşitli boyutlarda düz, yıldız, ve torx security olması yeterli.

Torx 8-9 Security
Philips #0-1

T8-T9 security olmalı, yani ortasında boşluk olmalı, düz T8-T9 biraz zorlar. Eğer hiçbiri yoksa düz tornavidayla da açabilirsin, hatta düz T8-T9'dan daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Philips denilen de yıldız tornavida. 3 numara da olur.

2-3 yıl önce Aliexpress'ten bir set almıştım içinde tornavida seti de vardı. Onu kullandım hep, ama cırcırlı/topaç denilen tornavida seti alırsanız daha iyi olur bence. İçinde çeşitli boyutlarda düz, yıldız, ve torx security olması yeterli.

Yardımcı oldunuz için çok teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı