PS4 Uncharted Nathan Drake Collection vs Lost Legacy

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Hangisini almalıyım?
Uncharted nathan drake Collection demosunu oynadım dublajı falan iyiydi güzeldi de mekaniklerini pek beğenmedim 1 oyun parasına 3 oyun eski oyunlar olsalarda iyi.
Aslında gönlüm Lost Legacy'den yana Uncharted 4'ten sonra çerez niyetine oynarım diye nathan drake Collection'ı da YouTube'dan izlerim diye düşünüyorum.
Ne yapmalıyım? Bu arada geçen sene Uncharted nathan drake Collection bedava verilmiş fazladan hesap açıp alan varsa umarım verir.

Son düzenleme:
Kararını önceden vermişsin fikrin mi değişti?
Screenshot_1.png

Merhaba, tamamını bitirmiş birisi olarak görüşlerimi belirtmek istedim.

Uncharted Lost Legacy tam bir oyun değil. Uncharted 4 DLC'si gibi. Hikaye anlamında da ekstra çok bir şey sunduğu söylenemez zaten Uncharted 4'ün yarısı uzunluğunda. Uncharted 4'ün oynanışına doyamamış kişileri bir 10 saat daha götürecek bir oyun. Hepsi o bence.

Gelelim efsane olan Nathan Drake Collection'a. Nathan Drake'in hikayesini bilmek, deneyimlemek istiyorsan bu paketi almalısın. İlk oyunun mekanikleri kötü olsa da ikinci oyun gayet iyi seviyede. Üçüncü oyun zaten bu işin zirve noktalarından biri. Yani seni sıkabilecek olan en fazla 1. oyun olur. O da biraz Auto Aim olmamasıyla seni zinde tutar diye düşünüyorum. Zaten arka arkaya oynayınca gerçekten muazzam bir yolculuğa çıkmış oluyorsun aslında. Nathan Drake'in muhteşem maceralarını ve Uncharted 4'ün arkasındaki her şeyi öğreniyorsun. Üstüne bir de Uncharted 4 oynayınca "tamam, bu iş oldu" diyorsun. Uncharted 1'den 4'e çok güzel bir deneyim. Benim önereceğim bu olur. Lost Legacy'den önce de bunları oynamak gerek zaten çünkü Lost Legacy'deki ana karakterimiz ta 2. oyunda ortaya çıkmıştı. Lost Legacy'den de daha fazla keyif almak için bir yerde Nathan Drake Collection oynanmalı diye düşünüyorum.

Merhaba, tamamını bitirmiş birisi olarak görüşlerimi belirtmek istedim.

Uncharted Lost legacy tam bir oyun değil. Uncharted 4 DLC'si gibi. Hikaye anlamında da ekstra çok bir şey sunduğu söylenemez zaten Uncharted 4'ün yarısı uzunluğunda. Uncharted 4'ün oynanışına doyamamış kişileri bir 10 saat daha götürecek bir oyun. Hepsi o bence.

Gelelim efsane olan nathan drake Collection'a. Nathan Drake'in hikayesini bilmek, deneyimlemek istiyorsan bu paketi almalısın. İlk oyunun mekanikleri kötü olsa da ikinci oyun gayet iyi seviyede. Üçüncü oyun zaten bu işin zirve noktalarından biri. Yani seni sıkabilecek olan en fazla 1. oyun olur. O da biraz Auto aim olmamasıyla seni zinde tutar diye düşünüyorum. Zaten arka arkaya oynayınca gerçekten muazzam bir yolculuğa çıkmış oluyorsun aslında. Nathan Drake'in muhteşem maceralarını ve Uncharted 4'ün arkasındaki her şeyi öğreniyorsun. Üstüne bir de Uncharted 4 oynayınca "tamam, bu iş oldu" diyorsun. Uncharted 1'den 4'e çok güzel bir deneyim. Benim önereceğim bu olur. Lost Legacy'den önce de bunları oynamak gerek zaten çünkü Lost Legacy'deki ana karakterimiz ta 2. oyunda ortaya çıkmıştı. Lost Legacy'den de daha fazla keyif almak için bir yerde nathan drake Collection oynanmalı diye düşünüyorum.

Sadece birini alabilirim siz olsanız hangisini alırdınız.

Hangisini istediğine bağlı. Bence 7-8 saatlik deneyim için Lost Legacy almaktansa ilk oyuna katlanıp 2. ve 3. oyunun keyfini çıkarmak daha mantıklı. Benim tercihim ilk 3 oyundan yana olurdu.

Geri
Yukarı