PS4 vs Series S vs PC

ozersko

Centipat
Daha fazla  
Hayatımda hiç konsol sahibi olmadım şu an ise elimde klasik 4 GB RAM'li PC'lerden var genel olarak oyun oynamak için bir ürün alacağım ama bir yandan PC almak aklımı çeliyor Game Pass, PS Plus gibi sistemlerde ilgimi çekiyor özellik PS Plus çok hoşuma gitti. Çünkü oyunlar çok iyi elimde gündelik kullanımlık bir PC olduğu için PC almaya bir yakınım bir uzağım üniversiteye kadar temizinden 5 senem var. Üniversiteye başlayana kadar beni idare edecek olan seçenek hangisi olur? Gündelik bir kullanımlık PC olmasaydı elimde direk PC alırdım ama çok arada kaldım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler ve yüksek ihtimalle üniversiteye giderken bir laptop alınacak gerekli olacağı için. (oyunlarda mümkünse bolca Türkçe seçenek olmalı çünkü İngilizcem yok çat pat anlıyorum sadece)

yeni olan tüm oyunları oynama beklentim yok sadece iyi grafik olsun yeter

Son düzenleme:
PS4 Slim kasa al. Çünkü PS4 Slim alacağın paraya ne adamakıllı PC toplayabilirsin ne de Series S çok daha pahalı. PS4'ün var daha gideri.

Sisteme göre yorumum değişir fakat şu seçenekler arasında seçimim PC olacaktır. Ha PC mi PS5 mi deseniz PS5 derdim. Bu görüşümü de kendi ülkemi baz alarak yaptım. Burada PS5 480€, yani Türkiye'de 10500₺.

Hayatımda hiç konsol sahibi olmadım şu an ise elimde klasik 4 GB RAM'li PC'lerden var genel olarak oyun oynamak için bir ürün alacağım ama bir yandan PC almak aklımı çeliyor Game Pass, PS Plus gibi sistemlerde ilgimi çekiyor özellik PS Plus çok hoşuma gitti. Çünkü oyunlar çok iyi elimde gündelik kullanımlık bir PC olduğu için PC almaya bir yakınım bir uzağım üniversiteye kadar temizinden 5 senem var. Üniversiteye başlayana kadar beni idare edecek olan seçenek hangisi olur? Gündelik bir kullanımlık PC olmasaydı elimde direk PC alırdım ama çok arada kaldım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler ve yüksek ihtimalle üniversiteye giderken bir laptop alınacak gerekli olacağı için. (oyunlarda mümkünse bolca Türkçe seçenek olmalı çünkü ingilizcem yok çat pat anlıyorum sadece)

Açıkçası en iyisi PC almak, ancak ben param yetmediği için Series S aldım. Çok ama çok memnunum. Çoğu oyunda Next gen olması ve istediğin yerden oynamak mükemmel, koluda daha ergonomik. Ben Series S öneririm.

Bütçenize bağlı olarak Series S veya PS4 Pro tercih edin.

Güncellik ve performans için Series S daha iyi olur.

PS4 Slim kasa al. Çünkü PS4 Slim alacağın paraya ne adamakıllı PC toplayabilirsin ne de Series S çok daha pahalı. PS4'ün var daha gideri.
PS4 artık ölü bir yatırım bence. Bundan sonra çıkacak çoğu yeni oyun bu konsola çıkmayacaktır. En basitinden arkadaş PS4 alırsa (ilgisini çekmiyorsa bilemem) GTA VI oynayamayacak.

Kesinlikle alınmamalı, çoğu oyun çıkmayacak artık PS4, eski nesil kötü bir konsol artık.

Hayatımda hiç konsol sahibi olmadım şu an ise elimde klasik 4 GB RAM'li PC'lerden var genel olarak oyun oynamak için bir ürün alacağım ama bir yandan PC almak aklımı çeliyor Game Pass, PS Plus gibi sistemlerde ilgimi çekiyor özellik PS Plus çok hoşuma gitti. Çünkü oyunlar çok iyi elimde gündelik kullanımlık bir PC olduğu için PC almaya bir yakınım bir uzağım üniversiteye kadar temizinden 5 senem var. Üniversiteye başlayana kadar beni idare edecek olan seçenek hangisi olur? Gündelik bir kullanımlık PC olmasaydı elimde direk PC alırdım ama çok arada kaldım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler ve yüksek ihtimalle üniversiteye giderken bir laptop alınacak gerekli olacağı için. (oyunlarda mümkünse bolca Türkçe seçenek olmalı çünkü İngilizcem yok çat pat anlıyorum sadece)
İşini görecek bir pc varmış bence xbox series s al ben daha önce ps4 slim aldım oyunlar tatlı hoş falan ama yüklenme sahneleri başta gözüme batmasa da bir süre sonra can sıkmaya başlıyor. 4 gün sonra sattım konsolu ps4 yapacağın en kötü şey olur. masaüstü toplarım 10 bine dersen en mantıklısı o olur laptop alacaksan da xbox series s tercih et daha rahat edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı