PS4 vs. Xbox One

hydraaaas

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, bir soru sormak istiyorum. Yakın zamanda konsol almaya karar verdim ama 2 şık arasında kaldım. Sizce PS 4 Slim mi almak daha mantıklı? Yoksa Xbox One S mi performans açısından PS 4 daha iyi ama istediğim çoğu oyun Xbox da var sizce hangisini tercih etmeliyim? ( istediğim oyunlar ( DayZ, State of Decay 2 vb)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar, bir soru sormak istiyorum. Yakın zamanda konsol almaya karar verdim ama 2 şık arasında kaldım. Sizce PS 4 Slim mi almak daha mantıklı? Yoksa Xbox One S mi performans açısından PS 4 daha iyi ama istediğim çoğu oyun Xbox da var sizce hangisini tercih etmeliyim? ( istediğim oyunlar ( DayZ, State of Decay 2 vb)
One S ve PS4 Slim arasında performans farkı yok denecek kadar az. Exclusive oyun gibir bir derdiniz yoksa Xbox alın geçin derim.

1619833461720.png

Performans açısından pek bir farkları olduğunu düşünmüyorum. Özel oyunlara göre karar vermeyeceksen ki anladığım kadarıyla konsolların özel oyunlarını oynamayı pek istemiyorsun, gamepad'e göre karar verebilirsin bence. Hangisi senin eline daha iyi oturuyor, hangisi daha rahat diye.

Bence PS4 Slim alın oyunları indirimlerle ve 2. el kutulu olarak PS5 çıkınca aşırı derecede ucuzladı şu an Witcher 3 26 TL mesela hem de exculisive oyunları da oynarsınız bu arada ne alacaksanız 2. el alın sıfır PS4 veya Xbox One alınmaz.

Cevap bulamamıştır kendi konusunu açabilir yani lütfen konuyu sabote etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı