PS4 Yarış Oyunu Önerisi

• Konuyu başlatan AYAZZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 7B
Driveclub kokpit sürüşü olarak hala en gerçekçi oyun ancak içeriği çok kısıtlı o yüzden tavsiye etmem.(Tüm içerikleriyle dahil sahibim)

Need for Speed'i ise ön sipariş olarak almıştım, en büyük pişmanlıklarımdan biridir. Yeni Underground diye gaza gelmiştim ama kısa sürede sıktı çünkü 60 araba ve küçük bir harita ile çok kısa sürede hevesini alıyorsun.

Payback ise yine bir hayal kırıklığı, oyun pek beğenilmedi.

Gran Turismo Sport pist yarışlarını seviyorsan alabilirsin, aylık olarak araba ve pist ekliyorlar. Oyun Türkçe ve detaylı. Yine de pist yarışları sevmiyorsan sakın bulaşma.

Eğer indirimi beklersen şu paket çok ucuzluyor: Need for Speed™ Ultimate Bundle

Şu an indirimli olanlardan almayı planlıyorsan her ne kadar beğenmesem de Payback alınabilir: Need for Speed™ Payback - Deluxe Edition

Pist yarışı da oynarım dersen Gran Turismo alınabilir, fiyatı güzel: Gran Turismo™ Sport

The crew 2 aralarında en güzeli geldi bana paybackin incelemeleri çok düşük need for speed de hep gece gt sport çok hoşuma gitmedi.

The Crew 2'nin de incelemelerinin pek parlak olduğunu sanmıyorum. Bir araba yarışı için en önemli şeylerin başında araç kontrolü gelir, The Crew 2 bu yönden vasatı aşamıyor. Kapalı ve açık betalarına katılmıştım, ilk oyunda da vasattı yeni oyunda da bir arpa boyu yol alamamışlar.

Metacritic ortalaması PC 66 The Crew 2 - PS4 64 The Crew 2

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı