PS4'deki hesaba nasıl ulaşılabilir?

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2 sene önce PS4'üm için kardeşim benden habersiz bir hesap oluşturmuş. Hesabı oluştururken kendi e-posta adresi olmadığı için, geçici mail sitelerinden birisini kullanmış, hesaptaki bazı oyunlarda fazla ilerlemem vardı para yatırmadım. Cihazım bozuldu ve tamire götürüp yaptırdım ve sıfırlanması gerekti. Geldiğimde hesabın e-postasını vs. bilmediğim için hesaba giremedim. Sony'ye ulaşmak istiyorum fakat sadece telefon üzerinden destek var, başka bir şekilde bu konu hakkında yardım alacağım bir yöntem var mıdır?

O e posta sitelerindeki e posta süre bitince silindiği için ihtimal olduğunu sanmıyorum ama Sony ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

O e posta sitelerindeki e posta süre bitince silindiği için ihtimal olduğunu sanmıyorum ama Sony ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
Aynen öyle internetten biraz araştırdığımda cihazımın kendisine ait özel bir numarası olduğunu o şekilde kurtarabildiklerini öğrendim,ama yurt dışında canlı destek olmasına rağmen Türkiye'ye koymamaları saçma bir şey olmuş.Telefon üzerinden ulaşmak istemiyorum,e-posta ile ulaşılabilirmi onu araştırıyorum fakat hala bi sonuç bulamadım.

Aynen öyle internetten biraz araştırdığımda cihazımın kendisine ait özel bir numarası olduğunu o şekilde kurtarabildiklerini öğrendim,ama yurt dışında canlı destek olmasına rağmen Türkiye'ye koymamaları saçma bir şey olmuş.Telefon üzerinden ulaşmak istemiyorum,e-posta ile ulaşılabilirmi onu araştırıyorum fakat hala bi sonuç bulamadım.
Whatsapp üzerinden destek varsa yurtdışına yaz ordan

Geri
Yukarı