PS4'den ses geliyor

AlcatrazC2

Hectopat
PS4'u alali 2 yıl oluyor 2 günden beri boyle bir ses gelmeye basladi bilgisi olan yardim edebilir mi? Garantisi bitti. Video yüklemeye çalıştığımda hata veriyor o yüzden YouTube'ye yükledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Attığım videoda ki sese benziyorsa yada aynısı ise HDD değişimi gerekiyor. Birde makine çalışıyor mu yoksa hiç mi çalışmıyor?

Attığım videoda ki sese benziyorsa ya da aynısı ise HDD değişimi gerekiyor. Bir de makine çalışıyor mu yoksa hiç mi çalışmıyor?

Ses çok benziyor makine çalışıyor sıkıntısız sadece ses var.

Ses çok benziyor makine çalışıyor sıkıntısız sadece ses var.
Blu-ray filan sorunsuz çalışıyor mu? yada içine disk koyduğun zaman daha çok ses yapıyor mu? birde kulağını hem Powersupply'ın olduğu yere hemde HDD'nin olduğu yere koyup bir dinle bakalım ses nereden geliyor. Ama büyük ihtimalle HDD'den geliyor.

HDD kafa atıyor sanırım cihaz hâlâ açılıyor mu bilmiyorum ama çıkarıp birde öyle çalıştırmayı dene ses kesilirse HDD kafa arıyordur.

Blu-ray falan sorunsuz çalışıyor mu? Ya da içine disk koyduğun zaman daha çok ses yapıyor mu? Bir de kulağını hem Power Supply'ın olduğu yere hem de HDD'nin olduğu yere koyup bir dinle bakalım ses nereden geliyor. Ama büyük ihtimalle HDD'den geliyor.

CD takınca daha sık ses gelmeye başlıyor ses dışında bir sıkıntı yok.
HDD kafa atıyor sanırım cihaz hâlâ açılıyor mu bilmiyorum ama çıkarıp bir de öyle çalıştırmayı dene ses kesilirse HDD kafa arıyordur.

Makine şu anlık sıkıntısız çalışıyor sadece ses var.

Dijital oyun varsa yani CD gerektirmeyen bir de o oyunu AC eğer ses yine aynı ise büyük ihtimalle HDD'dir. Ya da indirme işlemi yapabilirsin, indirme yaparken sesin yine daha fazla gelmesi lazım eğer sorun HDD ise.

Oyun oynarken indirme yaparken hatta hiçbir şey yapmazken bile var sanırsam dediğiniz gibi HDD'de bir şey var.
Dijital oyun varsa yani CD gerektirmeyen bir de o oyunu AC eğer ses yine aynı ise büyük ihtimalle HDD'dir. Ya da indirme işlemi yapabilirsin, indirme yaparken sesin yine daha fazla gelmesi lazım eğer sorun HDD ise.

HDD alabilceğim bir site biliyor musunuz acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı