PS4'e CFW Gelecek mi?

Assassin'o

Hectopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar. Bu yaz PS4 almayı düşünüyorum. Oyunları çok pahalı olduğu için bana o kadar para vermek mantıklı gelmiyor. Mümkün olursa CFW (kırdırtma) gelirse ne zamana gelir, gelmez mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satışla ne alakası var? CFW'yi Sony yapmıyor (kendi kuyusunu kazması demek). CFW'yi rogero, habib gibi gruplar yapar ve yasal değildir. Zaten konsol çıkalı 1,5 sene oldu başarabilseler çoktan yaparlardı. Çok fazla ümitlenmeyin.

Satışla ne alakası var? CFW'yi Sony yapmıyor (kendi kuyusunu kazması demek). CFW'yi rogero, habib gibi gruplar yapar ve yasal değildir. Zaten konsol çıkalı 1,5 sene oldu başarabilseler çoktan yaparlardı. Çok fazla ümitlenmeyin.

Bak dostum kaç yaşındasın bilmiyorum ama PS ilk çıktığından beri bu durum böyle olmuştur. Artı olarak PS4'e CFW'nin çıkması Sony'nin kendi kuyusunu kazması anlamına değil satışları arttırması anlamına gelir çünkü bir konsolun kırılması onu alacak ve oyun parası vermek istemeyen kitleyi müthiş oranda arttırır. ( PS2 kırıldığında birkaç ay içinde bütün Türkiye PS2 sahibi olmuştu, kırılmadan önce sadece İstanbul , Ankara , İzmir'de vardı. ) Bu sebeple PS4'ün satışları iyi olduğundan CFW çıkmaz. Sende takip et satışlar düştüğünde Sony açık olan bi FW yayımlar ve o açıktan CFW çıkarılır. Böyle gelmiş böyle gider.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı